Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Koşulsuz Şartsız 5 Bin TL Ödeme

Yaklaşık 12 milyon emeklinin olduğu kayıtlı Şubat ayı ile birlikte emekli hamile tahmini 15 milyona yükselme bekleniyor. Yapılan EYT düzenlemesinin ardından emekli maaşı da önemli ölçüde diziyi gözükecek. Bu tatillerde daha fazla emekliliğin maaş müşterisi olarak kendi bünyesine çekilmeye başladı.
Bu balolar arasında yer alan Ziraat Bankası hiçbir koşul ya da şart olmadan 5000 TL promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Kasım ayının başında yaptığı açıklama ile emekli promosyon ödemeleri de belli olmaya başladı. Bu yuvalardan en düşük ödeme birimleri 3000 TL iken en fazla 5.000 TL ödeme olarak ifade edildi. Ziraat Bankası’nın sahip olduğu maaş müşterisi emeklilerin hesaplarına bu ödemelerin hemen ulaştığı belirtildi.

2023 Yılı Ziraat Bankası Emeklilik Yükselişi

2023 yılı Ziraat Bankası emekli promosyonu belli oldu. Buna göre Emekli Sandığı, bağ-kur veya SSK emeklileri diye ayrım yapılmadan bankanın tüm emekli maaş müşterileri için yapılacak promosyon ödemeleri tutarı belirlendi. Ziraat Bankası geniş maaşlarını alan emeklilere maaş miktarına göre promosyon miktarı da açıklandı
Eğer 3500 TL emekli aylığı altında yer alıyorsanız Ziraat Bankası’na başvurursanız 3000 TL maaş promosyonu size ödenecektir. Emekli maaşınız 3500 TL üzerinde ama 7500 TL altında ise bu sefer Ziraat Bankası tarafından size 3500 TL emekli maaşı promosyonu ödemesi yapılacak. 7.500 TL’nin üzerinde alan ama 10.000 TL altında emekli maaşı alan çalışması için Ziraat Bankası’nın belirlemiş olduğu emekli aylığı 4500 TL’dir. 10.000 TL emekli maaşı olan kişiler için Ziraat Bankası’nın kazancı promosyon ödemesi 5.000 TL olacaktır. Bu promosyondan faydalanmak için 3 yıl boyunca bu bankadan maaş alacağı konusunda güvence sağlamanız gerekmektedir. Gerekli taahhüttün verilmesinin ardından 3 yıl için verilecek olan promosyon ödemesi peşine düşülecek. Böylece Ziraat Bankası tarafından düzenlenen promosyon kampanyası içerisinde birçok kişi hak sahibi olarak bu promosyondan faydalanacaktır.

2023 Yılı Ziraat Bankası Emeklilik Yükseltme Başvurusu Nasıl Yapılır?

2023 Çocuklarının girilmesinin ardından Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan hasta emekli promosyonu elbiselerini nasıl yapacağı konusunda araştırmaları bulunmaktadır. Bununla birlikte emekli maaşınız Ziraat Bankası’na taşıyarak bu bankanın müşterisi olmak isteyen kişiler de bu konu hakkında araştırma yapmaktadır. Ziraat Bankası’nın emekli maaşları için verdiğiniz promosyondan faydalanmak istiyorsanız Bunun için size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası’na ait internet şubesini de kullanarak bu konuda başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır. Gerekli Güncellemeleri yapmakla Ziraat mobil bankacılık üzerinden de bu başvuruları yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 2023 yılı emekli promosyonu yapmak için Ziraat Bankası atm’lerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca SMS yoluyla size başvuru yapma imkanı da yine Ziraat Bankası tarafından sağlanır. Bunların dışında bankaya ait müşteri iletişim merkezi numarası olan 0850 220 00 00 numarasından da gerekli başvurular yapılmaktadır. Böylece hemen Ziraat Bankası’na hamile kalma işlemlerini yapabilir ve emekli olduktan sonra Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşınızı almayı taahhüt ederek maaş miktarınıza göre promosyon ödemelerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bankanın sunduğu imkanlardan da bir an önce faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu ayrıcalıklardan faydalanmanız için Ziraat Bankası şubelerini ve diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *