Ziraat Bankası Duyurdu! 300 TL Ödeme!

Devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan ve yürütmenin en çok tercih edilen bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuru ile ek kart çıkarma yükü 100 TL, çıkış ise 300 TL harcamaya ilişkin bilgi paylaşıldı.

Son dönemler gerek kamu bankaları kullanımı tarafından özel kuruluşlar tarafından sağlanan hizmetlerden oluşan yenileri eklenmeye devam ediyor. Çok yüklü banka tarafından değerlendirme duyurulmaya başlanan bu kampanyalar nedeniyle Ziraat Bankası tarafından hedeflenecek bu yeni kampanya ile bankadan ilk kez ek kart çıkarma maliyeti 100 TL ve üzeri harcamalarına 100 TL stok ise 300 TL harcama ödeme bilgisi paylaşıldı.

Ekran Resmi 2023 01 19 18.26.42

Kampanya Havayolları Neler?

Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan işbu yeni kampanya kapsamında sunulan 300 TL’ye varan ödemeden faydalanmak isteyen kullanıcı bazı koşullara karşı çıkıyor gözetiliyor. Bankanın talep ettiği kısıtlamaları şu şekilde;

  • kampanya 31 Mart 2023 kadar geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve Bankkart Lira alımını bir ağacımızdan Bankamızdan ilk defa elde etmek 3 ek kart için geçerli olacaktır.
  • Kampanya, tüm başvuru kanallarından yapılan ek kart başvuruları için geçerlidir.
  • Kampanya döneminde ek kart işlemlerinde bulunan ve Bankamızdan ilk defa ek kart sahibi olacak ek kartlarla tek görevliler yapacakları 100 tl ve üzeri harcamalarına 100 TL Bankkart Lirası gidecekler.
  • Bir müşteri dönemi içerisinde en fazla 3 ek kart ücreti için Bankkart Lirası kazanabilecektir. Her bir ek kartı ile yapacağı tek deposu 100 TL ve üzeri harcamasına 100 TL, satışta 3 ek kart için 300 TL Bankkart Lirası kazanabilecektir.
  • 300 TL Bankkart lira alımı için 3 ek kart ile de harcama yapılması gerekmektedir. Harcama yapılan ek kartlar için Bankkart Lira yüklemesi yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamında Bankkart Lirası verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabilir.
  • Bankkart Liraları 10 Nisan 2023 tarihinde kartlara yüklenecektir.
  • Bankkart Lira yüklemesinin ardından ek kartın 6 ay içinde iptal edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Liraları geri alınacaktır.

Ekran Resmi 2023 01 19 18.26.56

Başlıca kampanya şartları bu şekilde olup kampanyaya ilişkin daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Ziraat Bankası resmi internet adresi üzerinden, Ziraat Mobil işlemcin ve akış bölümlerinden ayrıntılı bilgi alabilirler.

Kampanya kapsamı ve koşullarında değişiklik gösterebilecek olup bu değişikliğin hakkı Ziraat Bankası’nda saklıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *