Zeljko Obradovic: “EuroLeague, Bu Konuyla Ciddi Şekilde İlgilenmeli”

2022-11-23T09:49:12+00:00

2022-11-23T09:51:33+00:00.

Berkay Terzi

23/Kaş/22 09:49

Eurohoops.net


Berkay Terzi

obradovic_oaka
Partizan teknik direktörü Zeljko Obradovic, Barcelona maçını değerlendirdi.


Eurohoops Ekibi tarafından / info@eurohoops.net

Turkish Airlines EuroLeague’in 9. haftasında Barcelona’ya konuk olan Partizan, güçlü rakibi karşısında 79-68 yenildi ve 5. galibiyetini tattı.

Karşılaşmanın ardından basın toplantısında konuşan Partizan Başantrenörü Zeljko Obradovic, maç hakkında değerlendirmelerde bulundu:

“Barcelona’yı galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. İyi başladı, ilk yarıda mükemmel bir seviyede basketbol oynadık. Hücum ribauntlarında üstünlük kuramadık. Küçük detayların rakibin sahip olduğu bir şekilde gitmesine sebep oldu.”

Ancak ikinci yarı ise tamamen farklı bir hikayeydi. Siyah beyazlılar şut ritmini bir türlü bulamadı. Partizan sadece 6 üçlü tanek isabeti kaydetti:

“İkinci yarıda, rakibin hücumda maçı ve oyunu yönettiğimizde savunmalarında kilit rol oynadı. Kötü şut attık, kötü şut seçimi yaptık ve bu yüzden kaybettik”.

Partizan başantrenörü ayrıca, siyah-beyazlı taraftarlarının konuklarının maç gününün iptaline katılmaya değindi. Çabalarına rağmen çoğu salona girmeyi başaramadı:

“Taraftarların maç öncesi ve sırasında salondan gönderildiğini. Doğru olup olmadığını bilmiyorum ama EuroLeague ile ciddi bir şekilde ilgileniliyor.”

Basketboldaki en son kaybı kaçırmamak için tıklayın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *