Zam furyası bitti indirim müjdesi geldi! Benzin motorin LPG fiyatları düşecek, tarih belli oldu

Akaryakıt fiyatlarına geçtiğimiz haftalarda yapılan peş peşe zamlar nihayet bitiyor. Araç sahiplerini isyan etme noktasına gelen zam haberleri, ibre bu seferden sonra geri döndü. Gelen son dakika haberine göre akaryakıt fiyatlarına indirim garantisi var. Akaryakıt fiyatlarında büyük indirim için anında belli oldu. Benzin motorin ve LPG fiyatları düşecek. Peki, akaryakıta ne zaman indirim gelecek? Benzin LPG ve motorin indirimi ne zaman?

Küresel Petrol fiyatlarında şov ve aynı zamanda dolar kurunda yaşanan hareketlilik nedeniyle Türkiye’de akaryakıt fiyatları neredeyse her gün değişmeye başladı. Geçen haftalarda peş peşe zam haberleri ile sarsılan büyük bir müjdeli haber geldi. Petrol ofisinden Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı ile gidiş alışverişlerinde büyük indirim sizi bekliyor. 250 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapanlara 70 TL indirim verilecek. Kampanyanın detaylarını Yapı Kredi Bankası paylaştı. Akaryakıt indirimi garantisinden sakının…

akaryakit-indirimi-1.jpg

HER 250 TL ALIŞVERİŞİNİZE 70 TL İNDİRİM

Petrol ofisinden yakıt alan Yapı Kredi göstergesi müjdeli haber geldi. Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartını kullanan ve Petrol ofisinden akaryakıt alışverişi yapanlar 250 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında hediye para kazanan. Word Petrol Ofisi üye tesislerinden Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı ile gideceği 4 farklı 250 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde 70 TL para puan kartınıza yüklenecektir. Kampanyaya katılma koşulları ve kampanya süreci ise Yapı Kredi Bankası tarafından ayrıntılı olarak anlatıldı.

akaryakit-indirimi-2.jpg

OĞUL TARİH 15 ŞUBAT 2023

Petrol ofislerinden Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı ile gideceği akaryakıt alışverişlerinde 15 Şubat 2023 sonuna kadar 70 TL para puan kazanma şansına sahip olacaksınız. Kampanyaya SMS ile katılmanız Mümkün olacak nokta ya da Yapı Kredi Bankası’nın kullandığını kullanarak doğrudan kampanyaya katılım gösterme şansına ulaşır. Ayrıca word mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılanlar için ekstra indirimlerde var. Alışverişlerini QR koduyla yapanlara da yine özel indirimlere verilecek.

akaryakit-indirimi-3.jpg

Yapı Kredi Bankası’nın akaryakıt kampanyası sadece bireysel kartlar için geçerlidir. Aynı zamanda kampanyaya asıl kartlar katılabiliyor ek kartlar kampanyadan yararlanamıyor. Kampanyanın Petrol Ofisi üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde geçerli olduğu öğrenildi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *