Zam beklerken müjde geldi! Benzin motorin ve LPG’ye indirim haberi: İşte yeni yakıt fiyatları

BP tarafından yeni indirim kampanyası duyuruldu. Bu kampanyaya katılanlara 70 TL bonus verileceği ek kazanılan bu bonusların yakıt alımında tüketilmesi ve toplam tutarlar üzerinden 70 TL indirim tutarı ifadesi. Ayrıca bu kampanyanın 15 Şubat’a kadar geçerli olacağı aktarıldı.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Konu ile ilgili olarak yapılan duyurunun devamında Kampanya 1 Ocak –15 Şubat 2023 süreleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında mevcut olduğuek Kampanya kapsamında tek görevliler ve farklı amaçlar için yapılan 4 defa 250 TL ve üzeri işlemlerden 50 TL bonus/indirim kazanacağı beyan edildi. Ek kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığıyla katılan kart sahipleri 60 TL bonus kazanacağı bir harcamasını Araçta ödeme ile yapan kart sahipleri ekstra Ayrıca 10 TL bonus kazanarak, paketi 70 TL’ye kadar bonus kazanabileceği belirtildi.

Aynı gün içinde yapılan birden fazla 250 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya içinde olduğu belirtilen duyurunun devamında kampanyanın müşteri bazında olduğu Kampanyadan yararlanmak için, ilk alışverişten önce, SMS ya da BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılması gerektiği ifade edildi.

Kampanya detaylarına ilişkin BP tarafından yapılan duyuruda “Kampanyaya SMS’le katılanlar en fazla 50 TL bonus/indirim; Bonus Flaş’la katılanlar en fazla 60 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması üzerinden Hemen Katıl butonu ile alınabilir. Bir harcamasını BP ‘de Araçta ödeme ile yapan kart sahipleri ekstra 10 TL bonus kazanarak, toplamda 70 TL’ye kadar bonus kazanabilmektedir.” denildi.

Kazanılan bonus, 20 Şubat – 20 Mart 2023 tarihleri ​​arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılması gerektiği 20 Mart 2023 gerektirdiğinden sonra öngörülen bonus geri alınacağı belirtilen duyurunun devamında Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kart sahipleri , 1 Ocak – 15 Şubat 2023 harcanıyor Aralarında Bonus üyesi BP tesislerinden yaptıkları akaryakıt ve/veya otogaz harcamalarında SMS ile katılım için 50 TL indirim alacak ve bu indirimli harcama yapılan kartların ekstresine yansıtılacağı paylaşıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Garanti Bonus kart’ları, Flexi, Money, Paracard ,diğer banka Bonus kartları ( ING Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ,taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, BP Araçta ödeme dışında sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart hesabının ilgili tüm kartlarla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvurulması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece kişisel şirket sahibi olması ticari kartlarla sağlanabilmektedir. Tüzel yürütme sadece SMS ile iletişim sağlayabilir.

Kampanyaya katılmak için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “BP” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya , Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Katılım SMS’leri ile ilgili banka sisteminde bulunan ve yapılan harcama kartının bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

SMS GÖNDERİM DETAYLARI

Kampanya kapsamında kazanılan bonus dağıtım bilgilerine ilgili kartla BP istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden erişilebilir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için, EVET BP yazıp bir boşluk bırakma, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS göndermeli ve bu kartlar için içerik ücreti 5,99 TL’dir.

Garanti Bonus kartları, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus’la kampanyaya katılanlar, Flexi’yle de ayrıca katılarak, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 60 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler. Bunun dışında kampanyadan 1 defa yararlanılabilir.

İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS cihazı ile yapılmalıdır.

Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS ücreti tahsil edilmektedir. Katılım SMS’leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve yapılan harcama kartının bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı telefon numarasından yönlendirme SMS’inden sonraki işlemlere bakılır.

Kampanyaya ulaşmak için SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,88 TL olarak ücretlendirilir.

Ayrıntılı bilgi bonus.com.tr ve bp.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL YAKIT yönlendirici

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 19,68 TL

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 22,06 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 10,57 TL

İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 19,68 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 22,06 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 10,83 TL

ANKARA YAKIT yolcusu

Benzin fiyatı: 19,93 TL

Motorin fiyatı: 22,24 TL

LPG fiyatı: 10,83 TL

İZMİR YAKIT yönlendirici

Benzin fiyatı: 19,86 TL

Motorin fiyatı: 22,34 TL

LPG fiyatı: 10,58 TL

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *