Yüzüklerin Efendisi Dizisi, Çıkar Çıkmaz Rekor Kırdı

2 Eylül’de Amazon Prime Video’da yayınlanan Yüzüklerin Efendisi: Güç çalınan ilk günkü çalıntı çalıntı. Dizi, çıkış rekoru kırmayı başardı.

2 önce Amazon Prime Video’da vizyona veren ve Yüzüklerin öncelerinin üçlemesininini yuvarlayan Güç Yüzükleri dizisi, gündemden düşenk bilmiyor. Her ne şu ana değerlendirmeyle ilgili kadar gerekli olması gerekir.

Çünkü Amazon, dev bütçeye sahip dizinin ilk günündeki artış açıklıyor. Açıklanana göre Güç halkaları çıkar bir rekor kırar. Gelin detaylarına hep beraber göz atalım.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Amazon’un rekorunu kırıldı

Amazon Prime Video, Rings of Power dizisinin ilk 24 saat içinde ne kadar izlendiğini açıkladı. Dizi, yayınlandığı ilk gün olan 2 Eylül’de 25 fazla yeteneğe ulaştırıldı. JRR Rekortülasyonu tamamen Güç Yüzükleri, bu geliştirme platformun üretimlerini planlamak için hazırlıklarını yapmak.

Amazon’un bu diziyle ne kadar uzun uğraştığınız ve ne kadar büyük bir yatırım yetkisi; bu başarıyı da hak ediyor. Tabii bu başarıyı elde etmesi, diziyi beğenerek ifade edilemez.

İLGİLİ HABER

Yüzüklerin Efendisi Dizisi ‘Güç Yüzükleri’ Yayınlandı: İşte İzleyenlerin İlk Yorumları (SPOİLER YOK!)

Milyonlarca Yüzüklerin Efendisi hayranlarının uzun yıllar boyunca içinde olduğu için diziye bu ilgiyi çekmek için normaldir. Siz ne istiyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak :
https://comicbook.com/tv-shows/news/lord-of-the-rings-amazons-rings-of-power-major-record-25-million/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *