Yanılmamışlar! Apple, iPhone 14 Max’in oğlundan vazgeçmiş

Takvimler 7 Eylül 2022’yi gösteriyordu. Apple yeni iPhone’larını tanıtmak için yeni bir etkinlik. Etkinlik iki kişilik bir süre boyunca ilk iPhone’un yüz yüze tanışmak için önemli bir etkinlikti. Apple’ın CEO’su devam eden’ Apple’ın yeni ürünleriyle ilgili etkinlikler başladı. Yeni iPhone’lar ise iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max ve 6.7 inç büyüklükteki ekranyla standart iPhone’ların en büyük modeli olan iPhone 14 Plus olarak tanıtıldı. Ancak kimilerine göre bir tuhaflık, kimilerine göre de şaşırtıcı bir mucize olmuş. Aylardır iPhone 14 Max olarak ürünlerde alan ve bu zamanla başlamadan kesin gözüyle bakılan telefon, iPhone 14 Plus adıyla tanıtılmıştı.

KENDİLERİNİ SORGULADILAR

Tanıtmadan sonra kendi kendine sorgulamaya başladı. iPhone 14 Max olarak nasıl anlattıklarıyla gösteri mi? Ancak yakın bir zamanda, buna son veren bir şans verildi. Bu gelişmeye bakılırsa Apple, Phone 14 Max aslında hiç de yabana atmamıştı!

APPLE iPHONE 14 MAX’İ SON DAKİKADA DEĞİŞTİRMİŞ!

iCreate’in iddiasına göre, Apple iPhone 14 Plus adından ortaya çıktı. Aslında uzun’luk, bu iPhone’u 14 Max’ olarak adlandırma plan plandı. Bunun kanıtı ise Apple’ın internetinde bulundu.

Apple’ın tüm iPhone’ları içeren genel bakış açısı iPhone 14 Plus görüntü kaydı yapılırken iPhone-14-max-colors olarak kaydedilmiştir. Bulunan tek kanıt da içindeydi.

iphone-14-max-kleuren

Apple’ın resmi haber pazarlama da hala iPhone 14 Max’ten bulundu. Yine resmi bir dosya arşivi için uygun olarak getirildiği iPhone 14 Max’e ait kodların bulunduğu bilgisi verilmiş.

iphone-14-max-haber odası

“Bulanan başka bir şey var mı?” diye sorarsanız, evet var. Apple’ın AB uyumluluğunun ticaretine yönelik olarak ‘iPhone 14’ün adı olarak geçiyor. A2886 serisi iPhone 14 Plus’a ait.

iphone-14-max-uyum-2

PEKİ ELMA NEDEN VAZGEÇTİ?

Apple’ın iPhone 14 adını değiştirdiği şeyi değiştirdiği iPhone 14. Apple’ın oğlu ‘hem büyük hem de lüks modellerini Max’ olarak isimlendirdi. Belki de iPhone 14 Max ile iPhone 14 Max arasındaki karışıklığı iletmek istedi. Belki de Plus’ı daha önce iPhone serisinde kullanılmakta olan bu tür bir uyumn daha iyi durumda düşünüyoruz. Elma bu açıklığa kavuşturana kadar hiçbir şey bilmeyeceğiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Flaş mezrası!  Yakında böyle olacaksınFlaş mezrası! Yakında böyle olacaksın
  Dünyaya duyurdular!  4 Rusya bölge'ya bağlanıyor Dünyaya duyurdular! 4 Rusya bölge’ya bağlanıyor
İYİ Parti teklif, Mansur Yavaş yavaş verdiİYİ Parti teklif, Mansur Yavaş yavaş verdi

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *