Yalı Çapkını hayranlarını yıkan gelişme.. Yeni dizi reytingleri alt üst etti

Star TV ekranlarında yayınlanan Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrollerindeki ”Yalı Çapkını” isimli TV dizisi için talihsizlik. Rakip dizi reytingleri alt üst etti.

Star TV ekranlarında yayınlanan ”Yalı Çapkını” dizisi haftalar reytinglerin zirvesinden inmiyor. Ancak kısa bir süre sonra başarılar dönebilir.

Yalı Çapkını dizisinin reytinglerini alt üst edecek yeni bir dizi yayına başladı.

tv100 ekibinden Birsen Altuntaş’ın aktardığı habere göre; Kızılcık Şerbeti dizisi büyük bir reyting yükselişi yaşadı.

Başrolünü Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün paylaştığı “Kızılcık Şerbeti” dizisi yaşadığı yükselişle cuma akşamı reytinglerine damgasını vurdu.

kizl3-1024x577.jpg

“Kızılcık Şerbeti” toplamda 5.18 ile 7., AB’de 6.89 ile 2. ve ABC1’de 7.42 ile 2. oldu.

Cuma akşamı “Yalı Çapkını” toplam 12.01 ile 1., AB’de 8.24 ile 1., ABC 1’de 10.32 ile 1., “Ateş Kuşları” toplam 8.51 ile 2., AB’de 4.59 ile 4. ABC1’de 6.64 ile 4. oldu.

kizl-1024x654.jpg

Habercinizin edindiği bilgilere göre; Yalı Çapkını dizisi gelecek sezon içinde onay aldı. Zirveden inmeyen dizi eğer ”Kızılcık Şerbeti” karşısında yaşarsa işler fena karışabilir.

Şimdilik Star TV ekranlarında izlenme rekorları kıran ”Yalı Çapkını” dizisinin en az bir kaç bölüm daha birinciliği devam ettirmesi öngörülüyor.

Seyran ve Ferit arasındaki kavgalardan sıkılan seyirciler ise diziyi izlemeyi bırakmadıklarını belirterek senaristlere tepki gösterdiler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *