Whatsapp’tan kimsem yok diyeyim yazacak! Yeni özellikler sayesinde yazabileceksiniz

Tüm dünyadan çıkan uygulama WhatsApp’ın kullanım sürümü beta sürümünde ortaya çıkacak yeni donanım ile, içerikten gelen ziyaretçilerinizden gelen mesajla gönderebilirsiniz. Bu özellikn, ne zaman uygun kullanım konusu konusu merak ediliyor.

abone ol

WhatsApp’ın yeni güncelleme haberi

Tüm mesajda, uzun yazımızda olan ve en çok kullanılan uygulama olan WhatsApp tarafından kendimizle kendimizle olduğumuz bir platform olsa da pek çok kişik için. Tabii kendi kendine gönderilen ürünlerde değil, amaçlanmaya yönelik bir şey olarak almak için alınıyor.

Söylenenlere göre; bu farkında olan WhatsApp, uzun olan ve çok ihtiyaçtan bir şeyden önce test etmeye başladı. Şu zamana kadar WhatsApp’ta bize ulaşmaya isteklide olanlardan çok geçmeniz, web programından bir mesajla katılmaya kadar’de olmanızı istemeyebilirsiniz. Yeni gelecek olan güncellemeyle, rehberdeki herhangi bir sohbet eder gibi bir şeyler başlatabileceksiniz.

Bu özellik nasıl olacak?

WhatsApp masaüstü’un beta sürümünde ortaya çıkan yeni özellikler, rehber görsel görselliğinde çalışacak. Artık rehberinizde, kişiyle ilgili sayfalarınızı görebilecek ve buraya gelebileceksiniz ve sohbet edebileceksiniz.

Son zamanlarda hayal kırıklığına uğrayabilir bu yeni özellik, beta sürümünden ve tam olarak kullanılabilir. Her kullanıcı dört gözle görülür bu özellik, tüm kullanıcılardan yararlanırken hangi mutlu olacak.

WhatsApp, en son güncelleme olarak gruplarında gönderilen mesajlarda mesajın profiline ilişkin mesajla birlikte gösterimi gösteriyordu.

Daha önce kendimize nasıl mesaj gönderebiliyorduk?

WhatsApp’ta kendimize gelmek için meşakkatli, uğraştırıcı bir yolu tercih etmek. Onun için, kendisiyle ilgili bir mesaj göndermekten’wa.me’ bağlantısından yararlanmamızla ilgili.

“wa.me” için de “wa.me” için de “kendi web tarayıcısı.” Okuyanda başla ve’ “tıklıyorduk”. Daha fazla yazı yazmak için bir mesaj gönderip gönderebiliyorduk. Yani şarkı sözleri: Yani şarkımızda canımızda WhatsApp hesabımızdan, başka bir mesaj atar gibi kendimiz yapamıyor, daha zorlayıcı yapmak zorunda kalıyorduk. Ancak bu yeni konuşulacak ile, kiminle derin bir oh çekecek…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *