Victor Nelsson hayal ikramlarını gizlemedi! Sevilla konuşuyor!

Galatasaray’ın geçen sezon sonunda Danimarka ekibi Kopenhag’dan 7 milyon euro bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı Victor Nelsson, ülkesiyle birlikte Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda mücadele edecek.

Cim Bom’un sezonunun başında İspanya La Liga ekibi Sevilla’dan gelen teklifi reddetmesi, genç futbolcu için moral bozukluğu yaratmıştı.

Danimarkalı savunmacı, ülkenin önde gelen gelen gazetelerinden BT’ye özel açıklamalar yaparak, gerçekleşmeyen bu transfer hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

“SADECE ŞİMDİKİ ZAMANDA YAŞIYORUM”

“Maaşımın yükselmesini beklemek istemiyorum” unvanıyla verilen haberde Nelsson’un, Sevilla’ya transferinin gerçekleşmemesiyle ilgili olarak hayal içeriğini kaçırmadığı öne sürüldü. Başarılı stoper, “Takımı değiştirmediğim için üzülmemeyimi söylemek istemiyorum. Sadece şu an yaşıyor ve ne olacağını görmemiz gerekiyor” diye konuştu.

‘ŞU ANDA BURAYA ODAKLANDIM’

Victor Nelsson’un yaz transfer döneminde kariyerinde bir başka büyük değişikliğin daha kaçırıldığına işaret edildi. Yıldız savunmacının bunun Dünya Kupası’ndan sonra olup olmayacağı konusunda şu anda spekülasyon yapmak istemediğini dile getirdi.

Nelsson içeriği ilgili olarak, “Bakalım ne olacak? Olabildiğince anı yaşamaya çalışıyorum ve şu anda burada olmaya odaklanmış durumdayım. Galatasaray’dan ayrılmam, Sevilla mı yoksa başka bir şey mi hayalimizi görmemiz gerekir” dedi.

Nelsson’un ayrıca, gülümseyerek, “Sevilla’ya aktarım sözünün verildiğini duymadım. Ama yine çok şey söyleniyor. Zam emanetlerini. Aynı zamanda hakkında hiçbir şey bilmediğim bir konu” ifadesi verildi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *