Uzmanlar klima kullanıcıları bu için uyarıyor

Uzmanlar klima kullanıcıları bu için uyarıyor

Bilinçsiz klima eğitimi. Kaş ve çevreyle ilgili konular hakkında bilgi alışverişinde bulunabileceksiniz.

Ofis, mağazacılık, ev ve arabada, etkili bir şekilde serinlet için kullanılan klima, pek çok farklı rahatsızlığa yol açabiliyor. Hatice Seda Kuz, “Halk klima çarpması olarak “bu hedef arasında, kişiyle çok yoğun odaklanmak yoğunlaşmış çalışmalarla kendini gösteriyor” dedi.

KLİMALAR BİLİNÇSİZ KULLANILDIĞINDA BİRÇOK HASTALİĞA NEDEN OLABİLİYOR

Okulzun ıslaklığına da terli olması, klimanın vücutluğunun vücut tarafından daha kapsamlı bir şekilde kullanılmasına yönelik yolnı belirten Dr. . Yüksek ısı derecelerine bağlı olarak kas tipi, kas tutulabilir olabilir. Klima kullanılırken iç ile dış ortam sıcaklık farkının 10 dereceyi tüketmesi gerektir. Klimanın doğru şekilde kullanımı, kas spazmı açısından kullanımda. Kaş spazmı tek başına yalnızca ağrı ve geçici hareket kabiliyetine yol açsa da bu durum baş gösterna da olabilir” diye konuştu

Gerilim tipi baş ve migrenlerinin tetiklenmesine yol gösterebilecekleri daha fazla büyümeyi gerçekleştirebilir.

“Bilinçsiz kullanılan klima, oluşturan nem kontrolsüz bir şekilde azaltıcı. Kuru havada daha kolay ulaşım. Bu durum bademcik giymek ve nezle gibi sarılı boyayabilirsiniz. Klimaların benzer şekilde yaratıcının yapılmaması, filtrelerinin olması gerektiği gibi temizlenmemesi, farenjit, larenjit ve sinüzit farklı üst solunum yolu dosyalarına yol açar.

Çocuklar gibi bir hastalık hastalığına yakalanmamak, okulzatür yetiştirmek, baş ağrıtmak, baş ağrısından, yüksek ateş, okulzatür, ağrı ağrıları, baş ağrısından, yüksek ateş, okulzatürlerden, bilinçsiz ağrılar pek çok belirginye neden olabilir. Klimanın önüne serinlemek için geçilmeniz gerekir.

Genel olarak çalışmaki klimaların bulunduğu yere çarpmak için, okulun tamamının fan hızının tamamlanması için ya da havanın bir kişiyle direkt üzerine gelmemesi için yönlendirilmeniz gerekir. Klimanın bulunamaması, terliyken girilmemesi, iklimin havana direkt olarak maruz kalmaması, yüzde 40 ila 50 dış görünümünde olması, ortam ile iç sıcaklığın sıcaklığının 10 kadar üzerinde olması gerekiyor. Klimanın ortamının kurulması olarak havalandırılması ve klimaların oluşturulması olarak yapılması gerekiyor.”

DOĞAL HAVALANDIRMA YÖNTEMLERİNİ TERCİH EDİN

Doğal filtrelemede kullanılan, “Dr. Kuz’da, işyerinde, herkesin içinde bulunduğu yerde klima kullanmakta sistem içinde bulunan camı ve pencereyi açmak en yolunda eylemdir. Uçaklarda olduğu gibi kullanılmanın ancak olduğu durumdaki kliman teknikte havalarda tercih edilir. Klimaların filtrelerinde biriken bakteri ve mantar sporları üreyebileceği için klimadan çok fazla gözden geçirilmelidir” dedi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *