Üzerine kale direği düştü! Korkunç olay!

Rize’de olay, dün saat 17.00 sıralarında Çaykur Rizespor Altyapı Tesislerindeki antrenman gerçekleşti.

KALE DİREĞİNİN ALTINDA KALDI

DHA’da yer alan habere göre antrenman öncesi sahada oynayan çocuklardan biri kale direğine asıldı. Bu devrilen kale direğinin altında kalan Yiğit Demirel (8) ağır yaralandı.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Antrenörlerinin haber verilmesi üzerine tesise sağlık ekibi sevk edildi. Sahada ilk müdahalesi yapılan Yiğit, ambulansla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Demirel’in bakımı yoğun ünitesinde yapılıyor.

KULÜPTEN AÇIKLAMA YAPILDI

Çaykur Rizespor Kulübü’nden yapılandırılmış açıklamalı, “Altyapı tesislerinde elim bir olay yaşanmış, antrenman öncesi sahada oynayan çocuklardan kişinin kale direğine asılması sonucu futbolcumuz Yiğit Demirel`in üzerine kale direği düşmüştür. Futbolcumuzun Hastanesi Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırmada devam etmektedir. Rizespor ailesi olarak büyük bir üzüntü içinde olmakla birlikte elinde bulundurmakla ilgili olarak idari soruşturma başlatılmıştır. Minik Yiğit´e ve ailesinin geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşması için dualarınızı bekliyoruz” denildi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *