Uşak’ta vahşet: Çanta içinde ölü bebek bulundu! Anne ve baba tespit edildi, ifadeleri kan dondurdu

UŞAK’ta yaşanan vahşette yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Geçen gün çanta içinde ölü olarak bulunan anne ve babası ekiplerce tespit edildi. Sosyal medya üzerinden tanıştıkları ortaya çıkan anne ve babanın ifadeleri ise kan dondurdu. İşte detaylar…

abone ol

Olay geçen 18 Ocak günü Uşak’ta merkeze bağlı Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara göre RH, çiftliği karşısındaki tarlada çantası içinde koyulmuş bebek cesedi bulundu. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bulunan ihbarlar sonrasında olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Yapılan incelemelerin ardından cenazesi Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, olaya ilişkin Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Anne baba tespit edildi
Olay yerinin güvenlik kamerası incelemelerini yapan ekipler aynı zamanda da Uşak ve çevre illerde doğum yapan ağaçların. Yeni doğum yapan aileleri ekipler, 4 Ocak günü Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doğumu gerçekleştiği bir kişinin nüfus kayıtlarının yapılmadığını tespit etti.

Gözaltına alındılar
Bebeğin annesi Uşak’ta yaşadığını evinde ekipler anne KG’nin evine gittiği bebeği olmadığını tespit etti. KG’nin ifadesinin ardından yine Uşak’ta ikamet eden çocuğunun babası olduğu ön görülen SD de ekiplerce gözaltına alındı.

Evlilik dışı diye bırakmışlar!
Gözaltına alınan şüphelilerin sosyal medya üzerinden tanıştıklarını, yaklaşık 1 yıllık ilişkileri devam ettiriyor, KG’nin Bartın’da ikamet ettiği ama zaman zaman Uşak’a yönelik SD ile beraberde kalanlarını ve evlilik dışı olanlara bakamayacakları için 5 Ocak günü dışarı çıktıklarını söyledikleri öğrenildi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *