Tüm kullanım tek bir şartla yararlanacak

Pek çok banka sahibinin çeşitli olanakları ödeme desteklerini elde etmek için adeta yarışıyorlar. Vatandaşa yeni bir haber de iş bankasından geldi. İşte haberin detayları…

Bankalar kullanımına bir çok konuda yardımcı olmaya devam ediyor. Çoğu banka, merkez bankalarından gelen son çağrı üzerine faiz oranlarını düşürdü. Ödeme planları artık daha esnek. Ancak, geçmişte mevcut borç hakkında herhangi bir soruşturma yapılmamıştır. Yeni tahliye gelen borç erteleme kredileri, müşterilerin kısa sürede borçlarını ödemesine olanak sağlayacak. Tüm borçlar tek çatı altında toplamalı…

banka

KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU OLANLAR İÇİN İŞ BANKASI’NDAN BORÇ KAPATMA KREDİSİ! 80 BİN TL BAŞVURANA VERİLECEK!

İş Bankası öncülüğünde hazırlanacak olan kredi kampanyası ile çok sayıda sahibin içini rahatlatacak. Elde edilen bilgilere göre tüm borçlar tek çatı altında toplanacak ve durum değerlendirmesi yapılacak. Ardından kredi başvuruları bekleniyor. Lütfen ödemeyi danışmadan sonra mümkün olan en kısa sürede yapın. Kredi kampanyalarından sadece emekliler faydalanmaktadır. Kapsam kapsamı kapsamını genişletmeyi planlıyoruz.

İş Bankası resmi internet sitesinde borç kapatma kredisi detaylarını yayınlayarak başvuru şartlarını ve detaylarını iletti. İş Bankası’nın borç damarları kredileri en fazla 36 ay vade ile yapılandırılabilirken, alıcıları yeniden yapılandırma kredisi incelemeye başladı. İş Bankası’ndan borç kredisi almak için başvuru sırasında gerekli olan belgeler web sitesinde listelenmektedir. Gerekli belgeler:

Başvuru Formu (şubelerimizden gerçekleştireceğiniz başvurular için)

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve tiyatrosu

Gelir geldiğini gösteren belgeler

36 ay varan vadeler ve düşük faiz detayları ile tahmini en yakın şubemizden başvurabilecekleri kredi imkanı sunuyoruz. Başvuru sonrasında, hızlı bir şekilde yararlanabilmeniz Borç Kapatma Kredisi ile omzunuzdaki borç yükünden kurtulabilirsiniz..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *