Tüm emekliler alabilir! Bir söze binlerce lira karşılıksız para ödenecek! Bankalar muslukları açtı

Emeklilerin maaşlarına ek olarak başka ödemeler de alabilirler. Borçlanma konusu onlar için her ne kadar zor olsa da bu ek ödemeler emekliler için bir fırsat olarak görülüyor.

Maaş şovları emekliler için yeterli görülmedi. Özellikle aradığınız dönemde iş bulmak çok zorlaştı. Bankalar ise bu duruma izin vermek için promosyon ödemeyi tercih etti. Promosyonlar, ortak sağlık yönetiminden veya devlet desteğinden bağımsız olarak dağıtılır. Maaş skalasına göre belirtilen ödemeler için ayrıca açıklama yapıldı. Promosyon ödenenekleri sayesinde emekli müşterilerin ekonomik durumu bir nebze de olsa kurtulma şansına sahip oldu. Teşvik kapları için ödeme almak isteyenlerin maaşlarını Yapı Kredi Bankası’na getirmeleri gerekmektedir.

MAAŞLARA GÖRE TANITIM ÖDENECEK

Maaşını Yapı Kredi Bankası’na havale eden aynı bankada 3 yıl kalmak üzere taahhütname imzalıyor. Yapı Kredi Bankası’na geçiş yapanlara daha geniş bir kredi kampanyasından yararlanma fırsatı da sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası emekli maaşı promosyonu

Üç yıl sonra için yeniden taahhüdname imzalayarak tekrar ödeme alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası mobil işletmen ve mağazalarından bordro transfer desteği alabilirsiniz. Müşteri mesai saatleri içinde de sizlerin ihtiyaç duyduklarını destekleyeceğiz. Yapı Kredi 2023 yılı için emeklilik teşviki paylaşmaya devam ediyor ancak Yapı Kredi tarafından bilgi birikimi teşviklerinin detayları şöyle:

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON ÖDEMELERİ

3.499 TL’ye kadar maaş alan emekli emeklia; 4.200 TL,

3.500 TL ila 7.499 TL arası maaş alan emeklia; 4.900 TL,

7.500 TL ila 9.999 TL arası maaş alan emeklia; 6.300 TL,

10.000 TL’nin üzerinde maaş alan emekliye; 7.000 TL promosyon ödeneği veriliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *