Tribünde ondan başka kimse yoktu! Sosyal medyayı sallayan fotoğrafın kahramanı konuştu

İzmit’te yaşayan İstanbulspor taraftarı Yaşar Karataş, pazar günü, Trabzonspor-İstanbulspor maçında konuk takım taraftarları için deplasmanda tek başına karşılaşmayı takip etti. Formasını verdiği, atkısını takan ve tribüne bayrağı asan Karataş’ın tribünde takımını yalnız değerlendirme anları sosyal ortamlarda çok konuşuldu. Karataş, İstanbulspor sevgisine ilişkin açıklamalarda bulundu.

“BU BİR TUTKU”

Deplasman tribünlerinde takımını tek başına karşılamasıyla gelen İstanbulspor taraftarı Yaşar Karataş, genellikle birçok deplasman maçında tribünde tek olduğunu söyledi. Karataş, ‘Ailem,şim, dostum bana ‘Gitme’ diyor ama gidiyorum. Bu bir tutku, vazgeçemiyorum? dedi.

İstanbulspor maçına damga vuran karenin kahramanı konuştu: Vazgeçemiyorum

“HER MAÇA GİDİYORUM”

Tribünde tek başına takım toplantıları sırasındaki ilginç olayları da yaşadığını aktaran Yaşar Karataş, bazen rakip taraftarların kendilerine ikramlarda götürdüğünü, bazen de kendisini gördüğünde yaşadıklarını dile getirdiklerini söyledi. İstanbulspor’un kendisinin vazgeçilmez tutkusu olduğunu söyleyen Karataş, ‘Takımımız 2’nci Lig’de mücadele ederken eniştem, beni Karagümrük ile oynadığımız maça götürmüştü. Orada o coşkuyu gördüm. Bayağı bir heyecanlıydı, güzel bir atmosfer vardı. O maçtan sonra bende tutku başladı. Daha sonra hiçbir maçı kaçırmamaya gayret gösterdim. Hemen hemen uçak, her maça gidiyorum. Sezonda ortalama 3-4 maç kaçırıyorum, o da işim boyunca gidemiyorum. Onun dışında kendi evimizde oynadığımız ya da deplasmanda oynadığımız tüm maçlara gitmeye çalışıyoruz’ dedi.

İstanbulspor maçına damga vuran karenin kahramanı konuştu: Vazgeçemiyorum

“TEK BAŞIMA BİRAZ BURUK OLUYOR”

Deplasmana kendi imkanlarıyla kayıt altına alan Karataş, ‘Genelde deplasmanlarda, uzak yerlerde tek vücuttan uzakta. Bazen gruplar da geliyor ama genellikle tribünde tekim. Tek yaşadıkları zaman biraz buruk oluyor. İstiyorum ki burada arkadaşlar da olsun, beraber takımımızı destekleyelim. O nedenle biraz buruk geçiyor’ diye konuştu.

İstanbulspor maçına damga vuran karenin kahramanı konuştu: Vazgeçemiyorum

“ADANA’DA RAKİP TARAFTARLAR DÜRÜM GÖNDERDİ”

Rakip takım taraftarlarının kendilerini tribünde tek başına izleme zaman şaşırdığını söyleyen Karataş, ‘Boluspor, Ankara, Keçiören, Adana, Hatay, Giresun, Trabzon maçında tribünde tek taraftar bendim. Rakip takım taraftarları tribünde beni tek maçı güzel karşılıyor. Herhangi bir kötü muamele. Maça tek gidişim için deplasman tribünündeki büfeler kapalı oluyor. Adana’da sağ olsun, rakip taraftar arkadaşları ve İzmir’de Altınordu taraftarı arkadaşları ikramlarda bulunmuştu. Adana’da dürüm gönderdi rakipler bana, Altınordu maçında çay ikramında bulundular” şeklinde konuştu.

İstanbulspor maçına damga vuran karenin kahramanı konuştu: Vazgeçemiyorum

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *