Trabzonspor’da sakatlanan Dorukhan Toköz’den paylaşım

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında Ümraniyespor ile karşılaşan Trabzonspor’da maçın 45+3. dakikasında rekabetle gitdiği mücadele olayı dizinden sakatlanan Dorukhan Toköz, ambulansla kaldırılmıştı.

Milli futbolcu cumartesi günü ameliyatı oldu. Trabzonspor’dan Dorukhan’ın tamamlamayla ilgili kapsam; “A takımımızın dünkü sahasındaki HangiKredi Ümraniyespor karşılaşmasında sakatlanan futbolcumuz Dorukhan Toköz, sol diz önden bakan bağlantısı ve dış menisküs yır muayeneyle bu sabah Acıbadem Fulya Hastanesinde Dr. . Oyuncumuza ameliyatta artroskopik ön çapraz bağ rekonstrüksiyonu ve dış menisküs tamiri uygulandı. Başarılı yönetilen operasyon Dorukhan Toköz’ün genel durumu iyi olup eğitilebilecek en kısa sürede başlanması planlanmaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

EN ERKEN 4 AY SONRA DÖNEBİLİR

Dorukhan Toköz’ün sahalara dönüşün en az 4 ay sürmesi.

“DAHA GÜÇLÜ DÖNECEĞİM”

Sakatlığı sonrası bir paylaşım yapan Dorukhan Toköz şu ifadeleri ifadeler:

Beni tanıyanlar bilir; hep takdir eder ve ona şerde bir hayır için iyiım ve yine beni tanıyanlar çok iyi bilirler ki bu sakatlıktan çok daha fazla güçlenecektim. İlk andan itibaren beni arayan, ziyaretime gelen, yanında olan ailem olmak başkanımıza, hocama, takım arkadaşlarına, dostlarıma ve sevenlerime çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.. Evelallah her şey daha güzel olacak, sağlıcakla kalın…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *