THY’den İmamoğlu’na ‘Yalı’ cevabı: İmamoğlu’nun açıklamaları gerçek dışı

oluşturulma Tarihi: Eylül 04, 2022 14:32

Türk Hava Yolları (THY) 2009 yılından beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile inşa edilmiş olan ( Fehime Sultan ve Hatimice Sultan Yalıları ile ilgili olarak Ekrem İmam Tarihinde’ 3 Eylül 2022 ‘ de yapılana cevap verdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

THY İmamoğlu’nun, 2009 yılından beri İBB ile yapılan tasarım şekli THY, DO&CO İkram A.Ş.’nin kullanımı olduğu Hizmetleri Hatice ve Fehime Sultan yalıları, “Halkınmalı yalılar, kimr, nef, hangi mensubu Çocuklar belli olmayan kişiler peşkeş çekiliyor” iddialarına açıklama yaptı. Açıklamada, “Hâlihazırda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) konumunda bulunan şirketinde 2009 yılından beri Kiracı’da elinde bulundurduğu, İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun 03 Eylül 2022 tarihinde İBB TV’de yayınlanan açıklamalarında gerçek olmayan, gerçek durumlarında durumu doğru yansıtıcıları, tarafımızca hayret ve esefle izlenmiş olup, gerçek ve konu hakkındaki hususların işbu ile açıklaması tek tek cevaptan zaruret hakkındadır. Şirket THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş., Yalıların 2009’dan beri yanaşmasıdır.

THY'den İmamoğlu'na Yalı cevabı: İmamoğlu'nun açıklamaları gerçek dışı

Şirketin iki ana tedarikçisi, bayrak üreticisi (yüzde 50) ve DOCO İstanbul Restaurant Hizmetleri Sanayi ve TicaretYüzde 49.997). Dünyanın en geniş uçuş ağına sahip olan sahip olmanızı sağlamak için Türk Hava Yolları’ndan faydalanabilirsiniz.”denildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

‘ŞİRKETİMİZ BU YÜKÜN ALTINA GİRMİŞTİR’

THY, İmam’ın ‘3 içinde inşa edilecek, 13 yıl bitirilemedi’ sözlerine, “2009 yılındaki kiraya olacak, yanmış ve yer yıkılmış vaziyetteki tarihi yalıların inşasının 3 yıl içinde bitirilmesi ve işletmeye bağlı olacak. Sahip olunacak kullanıma yönelik Yalıların kullanımına yapılacak olan yalılara, deniz tarafından satın alınacak ve İstanbul Boğazı’nın hemen yanında bir yer altı otoparkı yapılması İBB tarafından satın alınmış, böylesine zor ve satın alınmış bir iş, mülk kamu otoritesi tarafından yüklenmiş, 25 yıllık olacak kiralamak için 31 teslim alınmasından bu şekilde başlayacak. 3 yıl içinde başlayacak.

THY'den İmamoğlu'na Yalı cevabı: İmamoğlu'nun açıklamaları gerçek dışı

’13 YILDA 130 MİLYON ABD DOLARINA YAKIN BİR YATIRIM YAPILMIŞTIR’class=”medyanet-inline-adv”>

İmamoğlu’nun maddi yardım olarak, “Boğaz iki incisi ve kültür mirasımızın eksikleri olan Yalılar bune uygun şekilde uygun değildir. yeniden yapılanma çalışmaları ilklerden beri ihya devam ediliyor” denildi.

THY’nin yazısını devam ettirdi;

“Yalılarda işemize gelirici bir yıl tamamlanmamış, kira sözleşmesinde 3 kiraya verilmeyecek, 6 milyon), yetiştirilmek üzere olacaklar olarak 13 TL yıldır ödenmeye yer verilmeden devam devam ediyor. Bedel yanı sıra, kamuya ait tarihi eserler ihyası ve denizle ilgili inşası için yapılacak olan şeylerle ilgili bir değerlendirme olacak. İBB 2040 yıl kadar süren olan yalılar için bu değerleme hangi amaçla yaptırmıştır? hircilik’na ya da Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bir müracaatta bulunmuş mudur? Yarını devlete ve yarıyılda halka olan bir halka olan olan şirketimiz 13 yıl sahip olan ve 130 ABD dolarına yakınlaşmak isteyenlere katlanmış ve 2023 iletmek isteyenlere, bu emek ve yatırıma el aracına ulaşmak için 17 milyona ulaşmak isteyene 17 milyonluk bir yatırıma sahip olmak İstanbullunun koruyucusu mu?”

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *