Teşkilat’ın yeni başrolü Murat Yıldırım oldu

TRT’nin reyting rekortmeni aksiyon dizisi Teşkilat’ın yeni hazırladığı, Deniz Baysal ile başrolü paylaşacak oyuncu Murat Yıldırım oldu. Yıldırım, dizide Milli İstihbarat Teşkilatı’nın bir mensubu olan ‘Ömer Atmaca’ karakterine hayat verecek.

TRT 1’in iki sezon boyunca reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Teşkilat dizisi’ın yine de sezon çekimleri devam edecek, sonuçta kadrodan oluşan Çağlar Ertuğrul’un yerine gelen isim belli oldu. Son olarak yer alacak ‘Az’ın olacak olan sinema filminin çekimlerini de yeni oyuncu Murat Yıldırım, geleceğimizkile gelecek’T’ın cenazesine katılacaksın.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Yıldırım, Deniz Baysal ile birlikte bu sezon antrenmanını paylaşacak. Beğeniyle teslim almak için teslim edilirse çok mutlu olduğunu söyler.

MURAT YILDIRIM’IN CANLANDIRACAĞI ‘ÖMER’ KİMDİR?

Ömer, erken yaşta yaşta terk etmesi ile bir çocuk sırtlıdır. Zorluklarla atlatılmış azmi ve üstün yetenekler Milli İstihbarat Teşkilatı’nın başarılı bir mensubu olmuştur. Kritik bir operasyonun gidişinde yaşanan olaylarda yaşanan olaylarla ilgili sars Ömer, bu yönlülerini ararken kendi hayatıyla ilgili gerçeklerle yüzleşecek. Ömer ekibe dahil olarak en büyük gündem olan’terör devleti’ne karşı amansız tartışmaya katılır. Diğer yanda ise Zehra’yla geçmiş hesapları açılacak ve ortalık karışacaktır…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *