Terra Classic (LUNC) Ağında Airdrop Müjdesi: Tarih Yaklaşıyor!

orijinal toprak kredi protokolü Mars Protokolü, 31 Ocak’ta Cosmos Mars Hub mainnet’i başlatacağını ve Terra Classic’teki (LUNC) MARS tutan iki anlık görüntü sırasında toplam 64,4 milyon yeni altcoin airdrop’u dağıtacağını duyurdu.

Belirlenen Tarihte LUNC Ağında MARS Altcoini Tutan Kullanıcılarına Airdrop Verilecek

Protolün resmi web sitesinde geliştirme şöyle duyurdu:

“Mars Hub, Şubat 2023’te Osmosis ile ilgili diğer blok zincirlerinde bir dizi istasyon için bir ana üs görevini göreceksiniz. Her bir istasyonun sonunda Mars Rover kredi hesaplarına güç verecek ve bu da tamamen merkeziyetsiz, gözetimsiz bir cephe çapraz marjlı kaldıraçlı ticaretin, verimin azaltılmasının ve daha fazlasının sınırlarını açacak.

Mars Protocol’ün ana hedefi, CeFi gibi görünen ve hissettiren full-stack bir DeFi ürün deneyimi oluştururken, merkeziyetsizliğin faydalarını koruyor: gözetimsiz, şeffaf, güven gerektirmeyen ve muhafaza ediyor.

Kasım 2022’deki Alpha test ağı boyunca 100’den fazla topluluk üyesi, MARS airdrop talep süreci, MARS stake etme ve Osmosis test ağındaki Red Bank aracılığıyla dağıtma ve verme dahil olmak üzere birçok önemli alan testi yaptı. Şimdi, grup üyeleri ve potansiyel doğrulayıcılar, halka açık Ares-1 test ağının alınmasıyla birlikte bu bölümleri de test edebilirler. Bu sanal alan, Mars Hub için sürekli olarak birincil test ortamı olarak kalacak.”

Bununla birlikte protokol, Terra zincirinin çökmesinin ardından kurulan Terra Classic (LUNC) zinciri üzerinde 7 Mayıs 2022 ve 28 Mayıs 2022 tarihlerinde MARS tokeni tutan yerlerde airdrop için hak kazanacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *