Telefonunda keşfedilenler mide bulandırdı! Akla gelmeyecek kamera yerleştirip…

Wilson, araçlarındaki araçlarında bulunan Wisbech’deki Thomas Clarkson Akademisi ve Cambridge’deki Hills Road Sixth Form College’da iki ayrı okulda çalışır. Wilson’ın gibi uygun olmayan şeyler, çocuklar gibi görüntülerle ilgili olaylar hakkında bir arama emri nedeniyle ortaya çıkar.

BİRÇOK GİZLİ KAMERA BULUNDU

Polisler, Wilson’ın cep telefonları, uygun nitelikte olmayan, USB bellekler ve tabletler de dahil olmak üzere olabilecek elektronik cihazlarda bulunabilir. Ayrıca, Wilson’ın evinde bir evde bulunan filme almak için kullanılır, saatin içine gizlenmiş bir kameralı bir kalem de ele geçirildi.

UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERLE DOLUYDU

iStock-482491672

Wilson’ın videosu 000 içinde elektronik ortamda bulundurulmuş 53. çocuk fotoğrafı ve fotoğrafı. Wilson’un iki okulla ilgili 2019 yılı Nisan-dönümünde 45 etek altı görünümü ele alındı.

SUÇLAMALARI KABUL ETTİ

Wilson, 30 Ağustos’ta Peterborough Kraliyet Mahkemesi’ne ilişkin karalamaları kabul etti. Bir yıllık cezanın cezalarının yanı sıra, 10 klinik cinsel zararı Önleme Kararına da tabi tutuldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
güzelliğinin trajik ölümü!  Paraşütü açılmayınca...güzelliğinin trajik ölümü! Paraşütü açılmayınca…
Yanlışlıkla kovanı kesti!  20 bin kez sokulup 30 arı yutunca...Yanlışlıkla kovanı kesti! 20 bin kez sokulup 30 arı yutunca…
İlişkilerini tutturdular!  Amcası olarak gel...İlişkilerini tutturdular! Amcası olarak gel…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *