tasarımı ile Fiat Fastback hayran Efsane bıraktı! İşte Fiat’ın yeni SUV aracı

Türkiye’nin satan otomotiv markası Fiat araçlarının çoğu çekici gözden kaçırılmış olan Fiat geri modeli ile kullanılmaya başlandı. 2018 yılında Brezilya’da kullanım olarak tanıtımını SUV araçtan dış tasarım detayları ile dikkatleri çekmeyi başardı. Argo ve Cronos’ta da kullanılan MP1 platformu üzerine inşa edilecek olan araç yenilenecek hedeflerin taraftarlarının beğenisine sunulacak. Evet yeni motorlu araç ile gelecek araç yakın bir zamanda otomobil tutkunununun aklını çelecek gibi görünüyor.

Fiat'tan SUV hamlesi: Fastback şık tasarımı ile piyasayı sallayacakFİAT FASTBACK TÜM DETAYLI GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Fiat Fastback

FİAT FASTBACK ETKİLEYİCİ DIŞ DETAYLARA SAHİP

Ekim ayında düzenlenen yarışmayı ile resmi lansman tüm detayları netlik kazanacak gibi görünüyor. Yeni ön ızgara ve gündüz LED farklar, cam tavan, keskin kaporta detay ile SUV segmentindeki araçlara yönelik olacak olacak.

Fiat Fastback

Aracın arka tasarımı giden arka LED stopları ile araçla giderken şık ve spor bir form kazanmasını sağlıyorsunuz. Ayrıca yeni araçta bagaj kapakları ile arka cam bütünleşik açılıyor.

Fiat Fastback

FASTBACK İKİ MOTOR SEÇENEĞİ İLE SATIŞA SUNULACAK

Fiat’ın modeli olarak kullanıcılarna 1.0 hazırlandığı için Fastback modeli olarak üç litrelik üç litrelik 130 beygir güç motor ve 1.3 litrelik bir turboşarj beslemeli 185 beygir güç.

Fiat Fastback

Bunun yanı sıra 6 ile CVT’nin araca desteği bekleniyor.

Fiat’tan SUV hamlesi: Fastback şık tasarımı ile piyasayı sallayacak

GALERİYE GİT


Ahmet Özcan’ın fotoğrafı.
Haber7.com – SEO

Haber 7 - Ahmet Özcan .

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *