Tamı tamına 60.000 TL ücret! Duymayan kalmasın

Kamu bankalarından Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank olmak üzere nakit kullanmak isteyena gece duyurusunu paylaştı. İşte detaylar…

Vatandaşlara piyango vurdu! O yıkama muslukları açtı: Tamı tamına 60.000 TL ücret! Duymayan kalman.

Kamu bankalarından Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank olmak üzere nakit kullanmak isteyena gece duyurusunu paylaştı. İşte detaylar…

kamu bankası

KAMU BANKALARININ KREDİ KAMPANYASI

Kamu bankalarından müjdeli haberler geldi. Emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda hem de sigortalı çalışan da maaşlarını bu bankalardan almaları durumunda verecek olan kampanyanın ayrıntıları belli oldu.

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank bankası kefilsiz ve şartsız olarak gelir belgesiz 60 bin TL 24 ay vadeyle sizlere verilmektedir.

Bu bankalardan herhangi birinden yararlanma başvurularınızı gerçekleştirerek, uygun faizlerle kredi imkanından yararlanabileceksiniz.

Bu hamilelere özellikle emekli olmak için kolaylıklar sağlıyor. Emekli maaşlarını bu kamu bankalarından birinden alan emeklilere anında nakit ödemesi yapılacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi olarak geçen kampanyanın ayrıntılarına açıklanmaya devam ediyor. Başvurular nasıl yapılacak? Mobil bankacılık, online bankacılık hizmetleri üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi eski usül olarak bankaya giderek de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kefil suyu aranmıyor. 60 bin TL kredilerinizi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bankalarından inceleyebilirsiniz. Tabi bir şartla bu bankaların müşterisi olarak kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *