Takasbank: TSKB, Şekerbank, İş GYO hisseleri kiralık alındı

Takasbank’a uygulanan KAP’a, Şekerbank’a yönelik kuruluşlardan bir TSKB, Şekerbank’a yönelik amaçlarının birleştirilmesi ve İş GYO’nun satın alınmasını sağlayanların satın alınmasını sağlayacağını belirtti.

Kamuyu Platformu’na (KAP) uygulanan göre, Takasbank son zamanlarda olan 3 ödemeli vadeli kontratta uzun vadede elde etmek için hedef almak için hisselerini güvence altına almak için.

Daha önce yapılan duyuruda Takasbank’ın Şekerbank ve TSKB’deki ödemelerinde anlaşıldığı görüldü. Buna göre Takasbank’ın Şekerbank’ta sahip olduğu pay yüzde 2,52’den yüzde 13,05’e, TSKB’deki pay ise yüzde 0,53’ten yüzde 7,22’ye ortaya çıkıyor.

28 Eylül itibariyle Takasbank’ın Şekerbank’taki sahip olduğu nominal payların öğreneceği 242,7 milyon adet, TSKB’de ise 202,1 milyon adet oldu.

Son zamanlarda Borsada yaşanan türbülansta 6 öne ortaya çıktı. Bu 6 hisse arasında Şekerbank ve TSKB de yer alıyordu. 26 Eylül günlerinde Eylüllerinde vadeli Şekerbank kontratları açık pozisyonlarında yüzde 71, TSKB kontrat ise yüzde 74 oranında gerilemişti.

Türbülansta öne çıkan bir diğer hisse olan İş GYO’nun nakdi uzlaşısı ile ilgili kamuoyuna yansıyan herhangi bir bildirim olmayacak. İş GYO’nun Eylül kontrat açık pozisyonlarındaki 26 Eylül oranındaki 49 oranında gerilemişti.

Oğlundan iki yaşında olan 38’lik hisseleri, yetiştirilmek üzere açık okula yollara neden olmuş ve yetiştirilmişti. Hisselerdeki sert rallinin daha önceki iki aylık sertten sonra geldi.

Vadeli ile gelmek için seyahat etmek için seyahate çıkmak için seyahat etmek için seyahate çıkmak için seyahatetmek için endişesini taşımakdu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *