Taburcu olmuştu… Marvel yıldızı Jeremy Renner’dan ilk fotoğraf: ’30’dan fazla kemiğim kırık’

Hollywood yıldızı Jeremy Renner, kar kürerken bir kaza geçirmişti. 52 yaşındaki aktörün künt göğüs travması çalıştıran ve aracın bacağının üzerinden çekişiyle ‘kritik’ olduğu açıklanmıştı.

Jeremy Renner’in sağlık durumuyla ilgili olarak şu da açıklamayı gerçekleştirmişti:

“Herkesin aldığından çok daha kötü. Jeremy, neredeyse orada öleceğinin farkındalığıydı. Jeremy’nin göğsünün sağ tarafı ezilmiş ve gövdesinin üst kısmı çökmüştü. Ayrıca kanayan kötü bir kafa yarası ve bacak kırılması vardı.”

TABURCU OLDU

Bütün bunlara rağmen Jeremy Renner’dan iyi haber geldi. Renner, bir dizi ameliyattan sonra sağlık durumunda gözlenen iyileşmeden sonra geçen gün taburcu oldu.

ESKİ SAĞLIĞINA DÖNMESİ 2 YIL SÜREBİLİR

Jeremy Renner’ın yaralarının haklarının mülkiyeti olduğu ve kurtuluşu için cephede uzun bir yola ulaştığı ifade edilmişti. Renner’ın eski formülünün geri dönüşünün iki yıla kadar sürebileceği belirtiliyor.

Jeremy Renner’ın başladığı ana kadar iki ameliyat geçireceği, ilerleyen haftalarda muhtemelen daha fazla ameliyata girebileceği belirtiliyor.

Doktorların, vücudun doğal kurtarma kullanımının sağlanmasına zaman tanımak için operasyonlara ara verme işletimi olduğu da vardı.

İLK FOTOĞRAF GELDİ

Tedaviye evine devam eden oyuncu, sosyal medya hesabından yeni bir fotoğraf paylaştı. Instagram hesabından tedavi süreci hakkında paylaşım yapan oyuncu, kaza sırasında 30’dan fazla gizliliğin kırıldığını açıkladı.

Renner departmanında, “Aileme ve bana gönderdiğiniz mesajlarınız ve partizler için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve saygılar. Bu 30’dan fazla kırık kemik, aile ve arkadaşlar arasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi gibi onarılacak, güçlenecek” kullanım kullandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *