Süpermarketten sipariş evi! Kapıyı açıkca kargocu dudağından öpmeye çalıştı… “Bir anda yaklaşınca anlamadım”

İngiltere’de yaşayan bir kadın internet alışverişinin evine vardığı sırada teslimat görevlisinin kendisini dudağından öpmeye çalıştığı iddia ederek kişisel hakkında şikayetçi oldu. 60 yaşındaki kargocunun şikayetinin ardından soruşturma başlatıldı. İsmini vermek istemeyen müşteri kapısının önünde bulunan güvenlik kamerası görüntülerini paylaşarak kargocunun cezalandırılmasını talep etti.

SANİYE SANİYE KAMERAYA YANSIDI

kapak2

Güvenlik kamera görüntülerinde süpermarket zincirine ait mavi bir yelek verilen kargocunun kapısının çaldığı görüldü. Müşterinin odasını açması kargocu kadının üzerine “Lütfen alınma ama kaç yaşındasın?” diye sordu. Ardından kapıya doğru eğilen kargocu ellerini gözetleme organları dudağından öpmeye çalıştı. Kargocunun hareketinin ardından şaşkına bakan kadının kendini öpmesini engelledi.

“BÜ DELİLİK”

kapak3

Yaşadıklarının şokunu atlatamayan kadın Watford Obsever’e gideceği, “Bir kargocunun beni dudağımdan öpmeye çalışması delilik. Bir an yaklaşınca anlaşılmaz. Bunu yapmayı kabul edemez. Sanırım beni yabancı olarak gördü ve bu hareketinden sonra paçayı kurtaracağını tahmin ediyor. Bunu halka açıklama planı yoktu ama süpermarkete yaptığımız şikayetin ardından ilk tepki bizi bunu yapmaya itti. Bu delilik” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İlkokul öğretmeniydi!  İfşa edilince kovuldu: İş erkeklerini...İlkokul öğretmeniydi! İfşa edilince kovuldu: İş erkeklerini…
Jakuziden detayca olay oldu!  Önü ayrı arkası ayrı cesur...Jakuziden detayca olay oldu! Önü ayrı arkası ayrı cesur…
Sektörün en büyük penisine sahip ismi çileden çıktıSektörün en büyük penisine sahip ismi çileden çıktı

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *