Son dakikalar: Kampanya içina akınlar! Metrelerce kuyruk oldu… – Finans haberlerinin doğru adresi

Emekli promosyonlarıyla ilgili yeni haberler devam ediyor. Bankalar promosyon ödemelerinde mikroa gitti. Bankalar Promosyonları 10 bin liraya kadar çıkarttı. Emekli maaşını başka bir bankaya taşıyarak promosyondan faydalanmak için kullanılan son günlerdeki küçük küçük tasarımlardan oluşur. İşte promosyon ödemeleriyle ilgili merak edilenler…

AW724613_01 (1)

Sivas’taki bankaların eğitimlerinden yararlanmak için son günlerini eğitimden başlamak için ilk günden itibaren banka şubelerine akın etti. Banka şubeleri uzun kuyruklar oluştu.

AW724613_03 (1)

50 kilometre olan köyden gelen Abdurrahman ışık, “Ben Yakupoğlan köyün geldim. Daha fazla yeni internet medyası değil. Kuyruk uzun 2 saat kadar beklerim belki. 50 kilometre yoldan geldim. 7 bin liralık promosyon “” şeklindedir.

EMEKLİ MAAŞI BAŞKA BANKAYA NASIL TAŞINIR?

Emeklilik maaşını banka ile 3 puan dolduranlar ve ya yeni emekli olanlar bankayaya başvurularını yapabilecekler maaşlarını alabiliyorlar. Maaşlarını bekleyenlerin bankaya gerekli olması gerekiyor. bankaların şubelerinden veya e-Devlet sistemi üzerinden yapılabiliyor.

Banka değiştirme işlemleri yapılabiliyor. Bankasıyla ilgili 3 vadeli vadesi dolan, dolmayanlar veya yeni emekliler, bankaya başvurarak promosyon alabiliyorlar. Bu arada daha iyi bir avantaj çıkarsa 3 yıl dolması gerekmez. Emekli bir başka bankaya geçebiliyor. Bunun için planlanmak ve ücret alınması gereken bir bankaya yeterli.

e-devlet

E-DEVLET ÜZERİNDEN BİLDİRİM

Bildirimler, bankaların şubelerinde veya e-Devlet üzerinden yapılabiliyor. Emekli bankada sürenin promosyonunu alıyor, kalanını iade ediyor. Yeni geçtiğim bankadan da promosyonu önlerinde gidiyor. Yeni geçişlerde promosyon ödemesi maaştan yattıktan sonra gelecek.

İŞTE 2022 EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI GÜNCEL RAKAMLAR

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *