Son dakikalar: Galatasaray’da Mauro Icardi için geri sayım! Wanda Nara ile birlikte İstanbul’a geleceği tarih…

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray transfer döneminin en bombalarından birini hazırlamaya hazırlanıyor.

Spor Arena olarak günlerden Sarı-kırmızılı kulübüncardi ile onunki ile benzer’k’te önceki gün hakkında duyuruda bulunmak için. Galatasaray, Paris Saint-Germain ile Arjantinli golcünün maaşı konusunda da anlaşmaya vardı.

KİRALIK GELİYOR! MAAŞI…

PSG’den yıl 8,2 milyon euro kazana Icardi için Galatasaray’ın oğlu Protokol 3 milyon euro olmuştu. UEFA’dan Finansal Fair Play alanı PSG, bütçesini düzeltme Sarı-kırmızılı kulüpn teklifini kabul etti. Icardi’nin maaçının 3 milyon euroluk kısmı Galatasaray, 5 milyon eurodan fazla olan kısmı ise PSG yazacak.

PSG’ye kiralama bedeli ödemeyecek olan Galatasaray’ Icardi’nin menajerliğini de yapan eşi Nara’ya bir miktar ödeme yapıldığı söyleniyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

ŞAMPİYONLAR LİGİ KADROSUNA YAZILMADI

29 Icardi, Paris Saint-Germain’in Şampiyonlar Ligi için UEFA’ya verilen listeye alınmadı. Arjantinli futbolcu bu sezon takımıyla bir süredir devam etti.

FENERBAHÇE İDDİASI VARDI

Fransız basınının önde gelen gazetelerinden L’Equipe 1 Eylül’deki gazetelerinden PSG ile Galatasaray’ın Icardi için uçuşlara devam etmek için henüz Fenerbahçe’nin de küçük uçaklarını iddia ediyordu. Bu durum başka bir gelişme olmayacak ve Fenerbahçe Chelsea’den Michy Batshuayi’yi görüşmeye kattı. Avrupa’nın 5 büyük liginde de transfer dönemi sona erdiği için Icardi hakkında Galatasaray’ın önü açıldı.

MAURO VE WANDA İSTANBUL’A HAYRAN KALDI! VİLASI BİLE HAZIR

Geçen iki ay gün İstanbul’da kalan Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara şehre hayran kaldı. Yıldız futbolcu ve menajerliğini de eşi, oğul görüşmelerde Galatasaray’a gelmeyi kabul yönetime bildirmişti. Çiftten güç alan Galatasaray yönetimi eli PSG ile görüşmelerde güçlendi ve Fransız ekibi 3 euroluk protokolü kabul etti.

WANDA NARA TRANSFER ATEŞİNİ YAKMIŞTI

Icardi’nin menajerliğini de kullanan Wanda Nara’nın eşi sosyal medyadan to Galatasaray’da ‘Come’ yorumlarını beğenerek Sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırmıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

WANDA NARA’NIN YENİ MAĞAZASI İÇİN MIAMI’DELER

Mauro Icardi, eşi Wanda Nara’nın sergilediği serginin içinle birlikte Miami’de. Kısa bir de tatil yapan Icardiler dün yapılan lansmanda boy gösterdi.

Son dakikalar: Galatasarayda Mauro Icardi için geri sayım Wanda Nara ile birlikte İstanbula geleceği tarih...

ÖNCE PARİS, ARDINDAN İSTANBUL

Galatasaray’ın bilgisi dahilinde Miami’ye giden Icardi Pazartesi günü Paris’e gidecek. Arjantinli futbolcunun en geç Çarşamba günü ile birlikte İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

DURSUN ÖZBEK’TEN ICARDI SORUSUNA YANIT

Galatasaray Başkanı Dursun, dün İstanbul Ticaret Odası’nda Mauro Icardi ve diğer transferle ilgili Öza şu sözlerle yanıt verme:

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray başkanı olarak kulübün menfaatlerini koruması gerekiyor. Icardi oyununa şu an Galatasaray’ın ilgisinine bitmiyor. Bunu sorarken siz de devam edecek ama yine de sormaya devam edilecek. Aktarımı devam ettirmesi. Yeni isimler kadromuza katmak için uygulanmaktadır.

Mauro Icardi’nin PSG formasıyla en iyi anları

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *