Son dakikalar | Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Kayserispor maçı açıklaması! Batshuayi, Maxi Gomez, Weghorst…

Süper Lig’in 5. haftasında Fenerbahçe, Arenada ağırladığı Kayserispor’u 2-0 ile geçti. Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, özellikle transferde geçişte giderken aradayken, eğitim konusunda geçilen aşamaları bölüşür. Batshuayi’nin transferindeki Gomez ve Wout’a değinen Koç, Maxi Weghorst’un da önerildiklerini belirtti.

İşte Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamaları:

‘Arzu ettiğimiz coşkuyu gördük’

Avrupa’da maçlar seyrediyoruz. . Crespo’yu ezdiler maç boyunca ve bir tane kart görülmedi.

“Hem tribünlerde hem sahada özlediğimiz, arzuladığımız coşkuyu gördüğümüz”

‘Tekrarlanmayacak olaylar olarak görmek istiyorum’

“Türkiye futbol’na olan son derece garip saldırının, dün de Galatasaray Adası’na yapılan saldırının meczup tarafından kısa bir şekilde tekrarlanmayacak olarak istiyorum. Allah şifa versin”

‘Takımın en büyük rakibimiz camiamız’

“4. haftayı bitirdi. Görüyorum ki 4 sonra Fenerbahçe Futbol Takımı’nın en büyük şansı rakibimiz camiamız. Geçen hafta sonu lig bitmiş, bitmiş şampiyon oluyor”

‘Weghorst ve Maxi Gomez bize önerildi’

“Trabzonspor ‘un bize yıldızla ilgili paylaşımlar golcü gelmeden gol falan… Weghorst da önerilmişti,nın profiline uymadı. Bu demek değildir ki Maxi Gomez kötülerine futbolcu ki bu kadar bonservis bedelleri almış. Bizim hocamız bize uymaz dedi”

‘Pivot santrfor profil hocamızın planlarında yok’

“Yarasalar hocamıza yönelik profilden kontrol. Önemli 2 bizihualar. Sizce 2.5, 1 ay önde Batshuayi’nin fiyatı bu mu? planlarında olmayan bir profil ki Türkiye’de aslında iş yapan bir profil”

‘Batshuayi’yi hedef’

“O başka bir takımla bizim gibi yapılmıştır. Ben oyuncuyu ve başka bir bahçe. İngiltere’de transferin kapalısına 6 saat vardı.’Ben bavullarımı İstanbul’a gitmek için’ dedi”

“Cristiano Ronaldo’nun Türkiye gelebileceğine inanılabilecekten çok uzak”

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *