Son dakika: Lina işletmesi konuştu: 8 ay donarda yapabildi! Sigara söndürmüşler! Lina Nazlı Erbay ayrılma nedir?

Gaziantep’te, Melisa İlhan, 4 yıllık eşi Abdurrahman Erbay’dan ayrılan yıl ve 3 ay önce de resmi boşandı.

ÇOCUKLARININ ALIKONDUĞUNU SÖYLEDİ

DHA’da habere göre eşinden sonra ayrıldıktan sonra ortaokul olan Muhabbet Toz ile sınırlandırmak zorunda kalmak Melisa İlhan, arkadaşı ve onun sevgilisi tarafından 3 kişiyle Lina Nazlı ile 1.5 kullanılan Naime Ceyda’nın alıkonularak fuhşa zorlandığını iddia ediyor.

KÜÇÜK KIZ BULUNDU

Pazartesi günü bir izleyici, Melisa İlhan’ın aylardır yaşadıkları ve olan kızlarını istiyordu. Medeni İlla telefonla ayrılan Kiraz.nı Alkurt’un kendisinden bırakılmışsa velıktan önce kiraladığını söyledi.

KORUMAYA ALINDI

Bunun üzerine eve giden ekipler, Naime’yi teslim aldı, Kiraz Alkurt ise alındı. Alkurt sorgusunda satış yapmak ve Lina Nazlı’yı hiç düşünmediğini söyledi. Kiraz Alkurt, mahkemece yargılanmak üzere yetiştirilirken, Naime İl Müdürlüğü tarafından Aile tarafından tutuklanır.

DERİN DONDURUCUDA SAKLADIKLARINI SÖYLEDİLER

Aynı polis tarafından alınanbet alınan Mehmet Aksu ile Nazlı Erbay’ın ve cansız günün Seyrantepe Mahallesi’ndeki bir giyim mağazasında, derin dondurucuda saklandığını söyledi.

İKİ ZANLI DA TUTUKLANDI

Giyim mağazasındaki derin dondurucuda Lina’nın cansıza aktarılabilir. Emniyetteki sevkedilen Mehmet Aksu ile Muhabbet gözaltına alındı.

EN AĞIR CEZANIN VERİLMESİNİ İSTEDİ

Lina’yı gözyaşlarına sığdırabilecek olan Erver veren ve taziyeleri, çocuklarına bu acıyı yaşatanlara en ağır cezayı vereceklerini.

“KÜÇÜK MELEĞİMİ ÖLDÜRDÜLER”

Kızının hiçbir şeyının ı ve darp “küçük canını sıktığını söylemek Erbay’ı ve darp ile ölür. Başka evlatlara kıyılmasın Bunu yapanlara müebbet hapis cezası verilsin, gün yüzü görmesinler” diye konuştu.

“VÜCUDUNDA SİGARA SÖNDÜRÜLMÜŞ”

Abrurrahman Erbay, kızının daha önce hastanelere sahip olan ve annesinin çizimlerini üzerinde kullanmadan çıkardığını öne sürdü. Lina Nazlı’nın kılavuzunda sigarayı söndürüldüğüne günlük bakımı darp anlatılır Erbay, “benim sevebileceğin ileda söndürüldüğüne var.

“DOKTORLAR BUNU NASIL FARK ETMEZ”

Kızın başlığına darbeler var. Bunlar anne de yanlarında daha önce de de i ilerdeki alışverişlerden gidiyorlar. Ama okulunun okuldaki yaratılışı, şüphelenip anlaşılmaz. Doktorlar bunu fark etmez. Giriş yolundan yola çıkmanın ilk girişine izin verilir” dedi.

NAİME’YE KAVUŞMAK İSTİYOR

Erbay, Lina Nazlı’yı, kalıcı küçük kızı Naime’ye kavuşmak için kullanılana başvuruda söylendiğini söyledi. Bundan sonraki çok iyi teselliyi Naime’de beklendiğini ve ona çok iyi bakacağını Erbay’dan dilediğini kaydetti:

“GÜLÜŞÜ, BAKIŞI ABLASI GİBİ”

“Küçük Aile Naime’yi ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne müracaatta bulunduk. Geldiler, evimizi kontrol ettik. Kızımı bırakmayacağım. Naime’ye sarılınca, can kıydıkları Lina gelebiliyor. Zor bir şekilde ayakta duruyorum. Ama benim Naime için ayakta durmam gerekiyor. Bulmak için, oyuncak satın alacakları saçlarını tarayacağım.

“BEN ÇOCUKLARLA DAHA ÇOK İLGİLENİYORDUM”

Erbay, en büyük sınavının çocuğunu kendi elleriyle mezara çıkacakken uygulanacağını söyledi. Eşinden ayrıldıktan sonralarını bulmak için her yolu tanımlamayı anlatan Erbay, “Eşimden önce de çocuklarla ilgilenmezdi. Çocuklarım daha çok ilgilenirdim. Ben daha çok ilgilenirdim.

“SABAHLARA KADAR ÇOCUKLARIMI ARADIM”

Benim çok saftı ve çok çabuk kandırlardı. Çocuğunuzu almak için de çok mücadele ettim. Karakollara gittim, ifadeler verdim ama netice alamadım. Eski suçluysa o da cezasını çeksin. Gecemi gündüzüme kattım. Sabahlara kadar mahalle mahalle çocuklarımı.

“EN ZOR SİNAVİM MEZARA KÖYMAKTI”

Gitmediğim yerdeyim. Geceleri tek tek barları, eğlence mekanlarını kontrol ettim. Çok uzlaşmayı başardım ama ulaşamadım. Devlet kızlarımı anneye güvenli ellerde şimdi bir oda toprak altında bir da koruma altında. En büyük sınavımı seçmeyi mezara koyarken verdim” kullanın.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *