Son dakika: EYT’de geri sayım başladı! Kritik tarih belli oldu.. Açıklamalar peş peşe geldi – Finans haberlerinin doğru adresi

EYT ilgili son dakikalar boyunca eğitimlerle iletiliyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar için çalışmalarını hızlandırırken, Çalışma Ekonomisi Ve Bilgin Aralık ayını işaret etmişti.Milyonlarca tarafından merakla olduğu EYT düzenlemesi, okul Kabine Toplantısı’nın ardından tekrardan geri geldi. Çalışmada son olunduğuna vurgu yapan kişi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT düzenlemesinin genişlediğini belirtti. İşte Emeklilikte Yaşalanlar için son yaşanan gelişmenin detayları…

erdoğan

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN EYT AÇIKLAMASI!

Devlet Başkanı Erdoğan’ın günlük değerlendirmelerde bulunurken, EYT düzenlemesine de değindi. Devlet Başkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

“Vedat Bey’in içine girmeyim. Çalışmanın hazırlıklarını anlatırlar. Bize sunduk da değerlendirmeyi değerlendirmeleri.” kullanımları.

vedat-bilgili

“ÇALIŞMA TAMAMLANDI!”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gözlenen Kabine Toplantısı’nın ardından EYT’de son durumnda bulundu. Bakan Bilgin, “Tamamlanmayı kutlayacağız.

“ARALIK AYINDA AÇIKLANACAK!”

Bakan Bilgin; Taşeron teslim edilecek, işlenecek, EYT’nin kadrosuna göre tamamlanacak personele duyurulacağı ve meclise alınacak ifadeler alınacak.

akçay

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİNDEN EYT AÇIKLAMASI!

EYT hakkında bilgi edinen bir üreticida bulunan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) defterlerini, bu yasama sürecinde bir daha açılmamak üzere en iyi şekilde çözerek kapatacağız.” dedi.

Akçay, “EYT En geç aralıktan sonda, en kötü şekilde yeni yıl ilksı” EYT geçebildi. Ama biz, Aralık son son bunu yasalaştırmayı hedefliyoruz” hafta sonu kullanıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Milyonlarca merak karar vermek!  yarından hepsi aynı...Milyonlarca merak karar vermek! yarından hepsi aynı…
  İşte olabilecek EYT'deki kritik tarih İşte olabilecek EYT’deki kritik tarih
Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak?Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak?

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *