Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Neyliğini idare edemezsin, bu milletin kardeşliğini bozamayacaksın

class=”medyanet-inline-adv”>

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Sevgili Samsunlular, çok sevgili arkadaşlarım, sizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bu salonumuzdan Samsun’un tüm ilçelerine, mahallelerine, hanelerine muhabbetlerimi gönderiyorum. Samsun’a 2 yıl önceil kongremiz ve projemiz için gitmiştik. Salgın sonrası bundan sonra Samsun’dayız. Siz gayretli neferlerle bir arada olunmak içindeyim. Sevdalara salonlara sığmayan dava arkadaşlarıma en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum.

Samsun’da uygulamadan üretim yapanlara teşekkür ederim. Hizmet bayrağını yükseğe uygulamak için gayret gösteriyoruz. Türkiye’ye yatırımarak, yetiştirici.erek güvene edilmeye çalışılmayan Gençler, 30 Ağustos zaferimizi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kutladık. Perşembe günü öğretmenlerimizin atamasını yaparak, görev yerlerine uğurladık. Pazartesi de Kabine toplantımızı gerçekleştireceğiz. Günü, Salı ve Sırbistan’a görez.

“TEKNOFEST’İ GÖRÜP GURLANMAMAK ELDE DEĞİL”

Dünyada yaşanana var gücümüzle çabalıyoruz. Buraya gelmeden önce eğertihar verici bir programa iştirak edersek. Türkiye’nin girişimcilik ruhu bu yıl Samsun’da. Türkiye’nin nerelere ulaştığını görünce. Bir zamanların CHP’sinin takozlar kalkınca bu darı nelere muktedir onu gösterdik. Teknofest’i, gururlanmamak elde değil. İktidara yerlide milli üretim yüzde 20’ydi şimdi yüzde 80. Bu durarak, yatarak Bay Kemal oluyor. Ama sağolsun Teknofest’e turistik seyahat yapmış. İnşallah ilham almıştır.

class=”medyanet-inline-adv”>

Teknofest, bu milletin son derece kısıtlı imkanlarla büyük bir destan atmayı planlıyor. Türkiye için kuran tüm gençlerimizi onları hayal eden alanlarda ligine taşımak. Türkiye içinden kendinden söz ettiriyor. Evlatlarımızı günahlarını hesaplarına alet etmeye yönelik provokatörlere karşı göz dolduruyor. Baykar bakımını yapamıyor. 3 sene sonraya gün veriyor. Bu başarılardan, teknolojiyi çöplüğüne getirenlerin rahatsız edici olduğunu söyler. Bu ülke toplu iğne üretemiyordu. Şimdi hepsi geride. yardımcı olur en güzelini yapar hale gelir.

class=”medyanet-inline-adv”>

“GENÇLİĞİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”

Türkiye’nin kullanıcılarına karşı dayanıksız savunma sanayine tahammülleri yok. Hellalleşme diyor. Bu bir oyun. Hesaplaşmanın ayrıştırıcı olmamasının gerisinde var. Kimi şahsiyet fukaralarının partimizin kapısına kilit vurmasının gerisinde faşist kafayı hortlatma çabası vardır. Gençliğimize diyenlere sesleniyorum, kendinize bakın. Bizler kadınlığımızla gururlanmak. Gençliğimizle birlikte geleceğiz. Diyorlar ki kadın teşkilatı yok, AK kadınlar hazır. Kadınlarımız gençlerimizle ana kadromuzla gümbür gümbür geliyoruz. Sayılı iyi olacağız 2023’te de Cumhur ittifakı olarak sandıkları patlatacağız. Eski oynama bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmak için. Samsun’dan fitnelerine sahip olacakları. Ne kadar iyileşemeyeceksiniz. Bu milletini kardeşliğini bozamayacaksın. Sinsi emellerinize ulaşamayacaksınız. Kimlerle kola girerseniz girin, asrın Türkiye’nin geleceğine geçemeyeceksiniz.

Bizim için esas olan darısınızdır. Bu anlayışla Samsun’da da büyük bir dönüşüm gerçekleştik. Toplam 43 milyar liralık yatırım yaptık. 6 darı bahçesi projemiz bulunuyor. Samsun-Sivas seyahatinizden 5.5 saate indirdik. 9 baraj inşası. 4 yeni organize sanayi kurduk. 14 ilçeyi tanıştırdık. 2023 imtihanını başarılı şekilde sunarak, hizmet görüşmemizi devam ettirmek istiyoruz. Gençlerimizin tempolarını biraz daha artırmak istiyorum. Hanım kardeşlerimizden kapı kapı dolaşmalarını istirham ediyorum.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *