SON DAKİKA | Bahçeli’den net Yunanistan mesajı: Doğru yoldayız, Ege Denizi’ni kullanmak çok kolay

Son dakika haberi… 2023 Seçimleri için mitinglere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sivas’ta halka kucakladı sonra gazetecilerin sorularını cevapladı. Bahçeli, Recep Tayyip Erdoğan’ın Yunanistan’a yönelik açıklamalarına, “Doğru çok seyahat etmek, Ege denizi’ni alıştırmak kolay.” dedi.

Bahçeli, bölüm düzenlemence Sivas Cumhuriyet Meydanı’nda mitingin üzerinde bir posta postalarının sorularını yanıtladı.

“EGE DENİZİ’Nİ AŞMAK ÇOK KOLAY”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yunanistan’a yönelik sözlerinin hatırlatılması üzerine Bahçeli, “Doğru, Ege denizi’ni alıştırmak çok kolay.” diye cevap verdi.

ERDOĞAN, YUNANİSTAN’A SESLENMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST KARADENİZ 2022’de yaptığı konuşmada, “Ey, bak tarihe bak, tarihe dön, çok daha fazla ileri gidersenden ağır olur, ağır. Yunanistan’a bizim tek cümlemiz var, İzmir’i unutma.”

Ülkedeki Erdoğan, Türkiye’nin kendi kendine kabul ettirilebileceğinden kendi kendine kabul ettirilebilir, “Adaları satın alma işleminde kullanılan herhangi bir şey, bir gecesizın geleceğiz. erişim imkanlarınızı, ulaşım imkanlarından yararlanın.” demişti.

Hep birlikte katkıda bulunacaklarının küçük çizen Erdoğan, “Verilecek mücadele zorlu olacak, fedakarlık yapacaktır, bedel ödettirilecek, planlanacak olan bütçen olmayacak.” değerlendirmesinde bulunmuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Meral Akşener nikah şahidi olduMeral Akşener nikah şahidi oldu
Dokunulmazlığı kaldırılan Semra Güzel'le ilgili yeni gelişme!  ifadesi ortaya çıkışıDokunulmazlığı kaldırılan Semra Güzel’le ilgili yeni gelişme! ifadesi ortaya çıkışı
Erdoğan'dan Yunanistan'a... "İzmir'i unutma, bedeli olur"Erdoğan’dan Yunanistan’a… “İzmir’i paket ücreti ağır olur”

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *