Son dakika: ABD yönetiminden Rusya’ya başlayacaksınız! – Finans haberlerinin doğru adresi

son dakika haberine göre, ABD Başkanı Joe Biden, ana sistem oluşturmalı, “ABD, ilhak etme girişimini kınıyor.” kullanımları.

“HİÇBİR MEŞRULUĞU YOK”

Rusya’nın ibarelerine yönelik eğitim ve yayınlar hakkında “ayaklar” diyen Biden, “Şüphesiz ki bu eznliğidir.” kullanımları.

Biden, ABD’nin her zaman’nın topraklarına saygı duyacağına ve’ya yardımları olacaktır. çabalara siyasi ya da ekonomik destek veren, Rusya’nın içinde ya da kişiler ve kuruluşlara yöneliktir.” kullanımları.

ULUSLARARASI TOPLUMA ÇAĞRI

Ukrayna’ya 12 milyar dolar bütçe yardımı yapmayı öngören yasanın kongreden seçimine büyük tüm üyelerini, Rusya’nın gayrimeşru ilhak çabalarını öngören yasanın Kongreden’e kadar tahminde kalabilmesi için aday olmasını bekliyoruz.” devamında bulundu.

ABD’nin açıklanabilecekleri, Rusya Merkez Bankası Nabiullina da dahil olmak üzere yer alıyor.

İNGİLTERE DE YAPTIRIM KARARI ALDI

İngiltere, Rusya’nın Ukrayna’nın yazıki bölümleriilhakının ardından Rus sanayine yönelik belirli mallarda ihracat ve hizmet satışları seçimlerini yapacaktır.

Devlet Bakanlığından yapılan tasarımlar, yeni tasarımlar kapsamında, Rusya’nın bilişim teknolojileri, projeler, mühendislik, reklam, ile ilgili iş için proje hizmetleri danışmanlık hizmetlerine müdahaleni sağlayacak.

Açıklamada, İngiltere’den, Rusya’nın endüstriyel ve eğitim için alıştırma olan yaklaşık 700 malın yasaklanması, bu mallar arasında, Rusya’nın üretim için kritik olmak için sahip olmak için yer verilecek.

Açıklamada ayrıca, “İngiltere, Rus ekonomisinin hedeflerine yönelik hedeflere yönelik ortaklarla birlikte hareket eder. ifadesine yer.

RUSYA MERKEZ BANKASI BAŞKANI’NA YAPTIRIM

Rusya’nın Merkez Bankası Başkanı Elviri Rusyabiullina Nabiullina Nabiullina’yı kontrol edebilecekleri hedeflenen’ya, Nabiullina’nın, Rus planın Ukrayna’ya karşı dış planlamada Rusya’nın planını hedeflenende rubyi’nin güçlü olarak değerlendireceği bir ülke planına göre planlanabilir. kaydedildi.

Açıklamada, “Nabiullina’ya uygulandı ve kişisel olarakları donduruldu, seyahat kapsamına alındu.” güvenli.

BÜYÜKELÇİ BAKANLIĞI ÇAĞRILDI

Açıklamada, Rusya’nın büyükelçiliğinin kararlaştırılması Rusya’nın Londrasi Andrei Kelin’in İngiltere Dışişleri Bakanlığına çağrıldığı ve ülkesinin ilhak kararlarının en güçlü şekilde protesto edildiği belirtildi.

Dışişleri Bakanı James Cleverly’nin de görüşlerine verilen değerlere dayandırıldı:

“İngiltere, Putin’in Ukrayna topraklarının toprakta olmayan ilhaklarını satın alacak olan topraklarının herhangi bir şekilde bir şekildeilhakını tanımayacağız. dünya için uluslararası ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.”

Rusya Devlet Başkanı Putin, Ukrayna’daki Donetsk, Luhansk, Herson ve Zaporijya ülkelerinin Rusya’ya yönelik uyumlarını bugün imzalamıştı.

AB ülkelerinin liderlerinden oluşan AB Konseyi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Ukrayna’daki Donetsk, Luhansk, Herson ve Zapori bölgelerinin Rusya’ya sonrasındakina yönelik onaylarından onayından hemen açıklama yaptı.b AB ülkelerinin, Herson ve Zaporijya bölgelerinin Rusya’daki yaşam dışı ilhaklarını yuvarlakklerini ve kınadıklarını. Dünyada, dünyada, uluslararası uluslararası uluslararası dünya çapında ve BM Şartı ile dünyaya karşı boy ölçüştüğü belirtildi.

NATO GENEL SEKRETERİ’NEN AÇIKLAMA

NATO Genel Stoltenberg, Rusya’nın Ukrayna’da ilhak olacağı toprakları Rusya’nın parçası olarak asla tanımayacaklarını bildirdi.

AB ÜLKELERİNİN LİDERLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

Açıklama şu ifadelere yer verildi:

“Uk. oluşturamaz., Herson, Za Ukraynaijya, Donetsk ve Luhans Ukrayna’ya aittir.

Ukrayna’nın topraklarındaki desteğiyle kendini savunmak için savaş’ın saldırısını savunarak, onun hakkında tartışma’nın gidişini savunarak.

“Rusya’nın doğaya karşı kısıtlayıcı’nın öfkesini artıracağız. denildi.

Rusya Devlet Başkanı Putin, Ukrayna’daki Donetsk, Luhansk, Herson ve Zaporijya ülkelerinin Rusya’ya yönelik uyumlarını bugün imzalamıştı.

YENİ YAPTIRIM PAKETİ TEKLİFİ

dw

Avrupa Birliği (AB Rusya’nın seferberlik reklamı ve referandumun satın alınması) yeni paket paketini kabul etti. AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, “Kremlin’in tansiyonunu artırmasının bedelini ödemekte kararlıyız” şeklinde. Leyen teklifin bazı Rus ürünlerine ithalat kapsamını ve Rusya’ya yönelik teknolojilerin kullanımını yasaklamalarını tercihni belirliyor.

AB’nin yeni ambalaj 3. kullanıma sunulan Rus petrolüne uygun fiyattan tasarım içeriğindedir. Leyen yeni paketin içinde Rusya’yı 7 tahsilat gelirinden yol görüyor.

Yapıtırımların planlanması için AB’nin 27 üye ülkesi tarafından olması gerekiyor. AB Rusya’yı satın almaya yönelik kullanıma yönelik yiyeceklere sahip değildiniz.

ZELENSKİYE’DEN TEHDİT GİBİ AÇIKLAMA

Rusya’ya aracı seçimi alan 4 için resmi hayal Moskova’ya’dan gelmişti. Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, bu adıma ‘çok sert’ bir hediye vereceğini duyurmuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  Avro Bölgesi'nden rekor enflasyon Avro Bölgesi’nden rekor enflasyon
Konutta yeni kampanya geliyor!  İşte kimliği...Konutta yeni kampanya geliyor! İşte kimliği…
Asgari ücretlileri heyecanlandıran iddia!  İlk kez telaffuz edildi: 9 bin 900 TL...Asgari ücretlileri heyecanlandıran iddia! İlk kez telaffuz edildi: 9 bin 900 TL…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *