Şöhret olacağını ilk nasıl anladınız?

Şahmaranın iki başrol oyuncusu cevapladı: Şöhret olduğunuzu ilk nasıl anladınız?

Şahmaranın iki başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya ile Mert Ramazan Demir, SHOW TVde Ömür Sabuncuoğlunun konuğu oldu. Sarıkaya ile Demir, dizinin çekimlerini ve yaşadıkları mistik olayları anlattı.

Serenay Sarıkaya, dijital platform dizisi Şahmaran projesinin çekimlerine yaşadığı evde yaşadığı mistik olayları anlatırken ” Olaylar adeta diziyi çağırıyor oluyor” dedi. Arkadaşıyla gittiği bir tatilde tesadüfen açtığı bir çekmecede Şahmaran ile ilgili bir notla karşılaşan Sarıkaya, aynı evden çıkan dev yılan derisini gördüğünden sonra projeye olan inancının daha da göründüğünü söyledi.

Aynı şekilde Mert Ramazan Demir de 3’ü yazdırdığı Adanada iş için bulunduğu manzara kendisine farklı deneyimler yaşattığını söylerken, “Adanada sürekli dejavu yaşadığım. Sanki Adana daha önce içinde bulunduğum bir şehirmiş gibi geldi” dedi. Mert Ramazan Demir bu süreçte önemli kırılmalar da yaşadığını söylerken, “Yaşadığım kaçışlar bana daha iyi hissettiren iç kapı açtı” dedi.

Dizinin çekildiği Adanayı çok sevdiğini dile getiren Serenay Sarıkaya, bu konuda yaşadıklarını söyledi; “İstanbulun kaosunu düşününce hiç gitmek istemedim. Adanada bol bol kebap ve sakatat yendi. Mumbarla da bu süreçte tanıştım. Adanayı götürüyorum özlüyorum.”

Mert Ramazan Demiri anlatan Serenay Sarıkaya, “Benim onda en sevdiğim şey görünmeyen bir derinliğinin olması” derken rol arkadaşıyla bir çok ilişki ilişkisi uzun sohbetler aldığını söyledi.

Ömür Sabuncuoğlunun “Şöhret olduğunuzu ilk nasıl anladınız?” sorusuna Serenay Sarıkaya, “İlk bir diye bir şey yolundan ama çocuğa yürümeye başladı bu işlere. Hem okul hem de seti aynada götürdüğüm dönemde çift katlı otobüslerle setten okula giderdim. Kazancı Yokuşunda otobüsle giderken en ön koltuğa gelir uyurdum. kapatarak yolculuklar gidiyorum” şeklinde cevap verdi.

Mert Ramazan Demir ise bu konuda bir zamanlar tanıdığında nasıl bir şey olduğunu çok merak ettiğini söylerken bu hissini yaşadığıca heyecanının kalmadığını söyledi.

Habertürk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *