Siirt’te bir kadın, yol boyunca darbedildi

Siirt’te park halinde kapıları açık olan otomobilin yanındaki bir kadın, suratı belirsiz bir erkek tarafından darbedilip, başına tekme ile vuruldu.

Siirt'te bir kadın, yol boyunca darbedildi

Akşam saatlerinde Siirt’in Kooperatif Mahallesi Güres Caddesi’nde meydana gelen olayda, henüz ismi öğrenilemeyen, park halindeki kapıları açık otomobilin yanında, bir erkek tarafından darbedilerek düşürüldü.

Kadını darbeden şahsı mahalleli yere yatırdı

Çocuğun başına iki kez tekme ile vuran erkek, müdahale eden mahallede bulunanlar tarafından yere yatırılarak etkisiz hale getirildi.

Küçük çocuk “baba” diye haykırıyor

Tekmelerden kurtulan kadın mahalleliye sığınırken, otomobilin yanında bulunan küçük bir oynayarak ağlayarak ‘baba, baba’ diye bağırdığı o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Siirt’te bir kadın, yol boyunca darbedildi VİDEO

Şüpheli yakalanarak gözaltına alındı

Öte yandan, Siirt İl Emniyet Müdürlüğünden yapılacağı, bazı sosyal medya platformlarında ve ulusal basında çıkan “Siirt’te kadına şiddet” videosuna yönelik çalışma başlatıldığı bildirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekiplerince yürütüldüğü çalışma kapsamında, darp olayıyla ilgili Y.K’nin yakalandığı belirtilen yerlerden, gözaltına alınanın şüpheliteki korsanlarının emniyet muhafazaları kaydedildi.

Açıklamada, “Kadına el kalkamaz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

Siirt'te bir kadın, yol ortasında darbedildi #1

Siirt'te bir kadın, yol ortasında darbedildi #2

Siirt'te bir kadın, yol ortasında darbedildi #3

Siirt'te bir kadın, yol ortasında darbedildi #4

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *