Seren Serengil’in yeni kanalını dinleyenlerin kulaklarına inanamadı! Beyaz TV’den kovulmuştu

Beyaz TV’de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz’da, oldukça dikkat çekici bir performans sergileyen ünlü oyuncu ve sunucu Seren Serengil’in kanalla yolları ayrılmıştı. Seren Serengil’in şok bir kararla kanaldan uzaklaştırılmasının yankıları sürerken, ünlü sunucunun ekranlarına geri verilmesi öğrenildi. Ünlü sunucunun yayınlayacağı yeni kanal ise dinleyenleri oldukça şaşırttı.

Söylemezsem Olmaz yaşadığı sorunlar nedeniyle kovulduğu iddia edilen Seren Serengil’den yedilerine müjdeli haber geldi. Ünlü yorumcu yeni bir programla ekranlara geri dönüyor. Uzun kripto para Beyaz TV ekranlarında yorumculuk yapan Seren Serengil’i kiralama oğluna verildi. Bircan Bali ve Arto ile tartışmaya giren Serengil, kendisine mobing sorumluluğunu iddia etmişti. Yurt dışında kafa toplayan ünlü yorumcu sosyal medya hesabından müjdeli haberi verdi. Yakında ekranlara gelecek olan Seren Serengil’in kanalını duyan “Bu kadar düştün mü?” yorumlar yaptı.

söylemezsem.jpg

SEREN EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Söylemezsem Olmaz hayran kalmanın mobbing sonucu olacağını iddia eden Seren Serengil geri alacağının haberini verdi.

bircan.jpg

Son zamanlarda yayında yaşadığı sorunlardan dolayı 3 kez hastanelik olan Seren Serengil’in iddialara göre alacağı oğluna sahipti. Başta Hadise olmak üzere çok sayıda ünlü ile mahkemelik olan Seren’den kanal yönetimi de rahatsız olmuştu.

beyaz.jpg

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Seren Serengil hem Deniz Akkaya’nın şok etkisi yaratan iddialarına cevap verir hem de ekranlara geri gitmek üzere kalmasını sağlamak haberini verdi.

YENİ YERİ ŞAŞİRTTİ

Serengil’in Arto ve Bali için ciddi bir mücadeleye girecekler konuşulmaya başlandı bile. İddialara göre Seren Serengil’in Seyhan Soylu lakaplı Sisi ile Youtube üzerinden beraber yayınlayacak. Ünlü yorumcudan henüz bir açıklama gelmedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *