Seren Serengil hız kesmiyor! Hadise’nin paylaşımının ardından olay açıklaması! “Reza haberlerini çıkarsa intihar ederim”

Söylemezsem Olmaz Programı’nın yorumcularından Seren Serengil, bir yaşadıkları Hadise ile Reza Zerrab arasında ilişkisi iddiasındadır. Bugün iddiasını bir adım daha öteye taşıyan Serengil, elinde kanıt olduğunu belirttiğini açıklayacağını söyledi.

HADİSE DURUMA İSYAN ETTİ

Bu iddianın ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve RTÜK’ü etiketleyip bir paylaşım yapan Hadise, duruma isyan etti. Hadise, “Ben her şeyden önce bir kadınım, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara göre kaç kere hapishanede kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım” ifadesini kullandı.

SERENGİL’DEN YANIT GEÇİKMEDİ

Hadise’nin paylaşımına Serengil’den yanıt gecikmedi. İddiasının arkasında duran Serengil, sabah programında kanıtlarını açıklayacağını söyledi. Serengil kaynaklı, “Beyaz gömlek, beyaz sayfa aman biz kadınlar susmayın diye bütün diye ahlaklı, terbiyeli, düzgün yaşayanları arkanıza almaya kalkmayın. Çünkü o ahlaklı, yaşayan kadınların temsilcisi siz olamazsınız. her şeyiniz her yerde olacak diye, zaten daha önce de çıktı diye panik halindesiniz. Panik halindeki hallerinizi zaten sevgilinizle mesajınızda dile getirmişsiniz. şeklinde konuştu.

HADİSE NE DEMİŞTİ?

Hadise paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bu mesajım tehdit ve tacize uğrayan tüm kadınlara; SUSMAYIN.BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM. AMA bu sefer okuyacağım var!

Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, onların ve yedilerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz süre boyunca ben sahnelerde olacak, şarkılarımı çalmaya devam edecek. Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler gördüm ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim.

“BU YAPILAN ÖZEL HAYATIMA TECAVÜZ”

Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara göre kaç kere hapishanede kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçen günlerde göz ölümlerinden çıkarırken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup. Bu insanlara göre metre oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor. İnsan söylüyor ama insana sığacak bir şey değil bu yapmışlar. Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım. Özel hayatıma tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Ben artık buradan tüm kadınlar, adaletimize, adalet bakanlarına sesleniyorum. Bu yapılan şantaj, tehdit kuvvetle özel hayatıma TECAVÜZ!

“SİZ KİMSİNİZ ALLAH MISINIZ?”

Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edemez, hiç böyle bir şantaj yapılamaz. Bu tecavüzün hapishanesi için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım. Siz kimsiniz? Allah mısın? Bu dünyada alıcı hesabım yok! Buradan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum. Bu insan hakkında bel altı konuşma kullanımını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değil. Saygılarımla.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
MasterChef'te kupayı kaldırmıştı!  Bakın şimdi ne yapıyorMasterChef’te kupayı kaldırmıştı! Bakın şimdi ne yapıyor
Ağır yaralanmıştı!  köpeklerle kavuşması duygulandırdıAğır yaralanmıştı! köpeklerle kavuşması duygulandırdı
Annesinden olay sözleri! Annesinden olay sözleri! “Cenazeye gitmek…”

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *