Selin Şekerci makyajsız görüntülendi: Beni bu halde çektiniz ya yöneticiniz olsun! – Magazin Haberleri

Geçen ay Nişantaşı’nda gözetleyenlere bakan oyuncu Selin Şekerci, dizi senaryolarını izlediğini ve oğlu olarak Çağan Irmak’ın ‘Sevda Mecburi İstikamet’ filmini rol aldığını söylemişti. Ünlü isim, “Set çok huzurluydu nasıl geçmedik, altı hafta güzel denedik. Çağan hoca ile zaten ikinciye çalışıyor, çalışması kolay ama bir o kadar da disiplinlidir. Sistemli olduğu için sette her şey rahat geçiyor” diye konuşmuştu.

“KEŞKE PARAYA KAFAM ÇALIŞSA”

Son yıllarda dijital platformda yayınlanan projelerde yer alan Şekerci, oyuncuların uzun dizi kullanımları nedeniyle dijital mecraları tercih ettiğini görmüştü.

Selin Şekerci makyajsız görüntülendi: Beni bu halde çektiniz ya yöneticiniz olsun
Selin Şekerci'den Hazal Kaya'ya: Beni en mutlu teyze yaptın!

Selin Şekerci’den Hazal Kaya’ya: Beni en mutlu teyze yaptın!Haber Görüntüle

“Buralar okuyorum bir şeyler ama daha ayrıntılı planlarım var” diyen güzel oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

Dijital platform ister istemez hepimizi cezbediyor çalışma koşulları nedeniyle çünkü haftalık iş yetiştirmek çok zor. Para işinden asla anlamam, beni bedava da oynatabilirler. O çok konuları Bilmiyorum. Bir şeyi çok seversem oynuyorum onunla ilgili hiçbir derdim yok. Çok anladığım şeyler değil. Para kazanmamız gerekiyor tabii ki devam etmemiz için ama o konuları benim önceliğim olmuyor. Keşke biraz önceliğim para olsa ona da kafam çalışsa ama oraları çok Bilmiyorum. 3.5 yıldır ulusal kanallara bir şey yapmıyorum, o yüzden dijtal ile ulasal kanallardaki oyuncuların kazançlarını net olarak Bilmiyorum.

“BÜYÜMEYİ ESTETİK SAYIYORLAR”

Kişi gibi birçok ünlü ismin çocuk yaşta oyunculuğa sahip olmak ve setlerde büyümek için öncesi ve sonrası hallerinin estetik olarak algılandığını dile getiren oyuncu, “O ifadeleri aşırı rahat konuşurkenum yaptırdığım şeylerde zaten. Çok erken başladığımız sektöre Hepimiz, 18-19 yaşındaydık. Sektöre başkalaşım yaşadık doğal. Büyümeyi de estetik olarak algılıyorlar. Müdahaleler var, yanıma botoks yaptırıyordum onu ​​da gösterme” görüntüleme kullanmıştı.

Selin Şekerci makyajsız görüntülendi: Beni bu halde çektiniz ya yöneticiniz olsun

“ÇOCUK İÇİN EVLENMEK İSTERİM”

Osman Yalın ile yeni bir aşka yelken açan ve çocuk yapmak için evlenebileceğini söyleyen Şekerci, arkadaşı Aslı Enver’in hamilelik haberine de çok sevindiğini belirtmişti:

Güzel gidiyor. Evlilik kısmet olursa olur. Aslı’nın ne güzel oldu, sürpriz oldu. Öyle sürprizlere yani kapalı değilim ama daha çok plan yapmayı tercih ederim. Evlenmek isterim tabii bebek için. İnşallah bana da olur öyle şeyler.

Selin Şekerci'nin yeni sevgilisi Osman Yalın ile görüntülendi!

Selin Şekerci’nin yeni sevgilisi Osman Yalın ile görüntülendi!Haber Görüntüle

KAMERALARI GÖRÜNCE KAÇMAYA ÇALIŞTI

Tüm bunların ardından Selin Şekerci, ‘Sevda Mecburi İstikamet’ filminin Bakü’deki gösteriminin ardından İstanbul’a döndü. İkinci bebeklerini kucağına alan Fahrive Evcen ve Burak Özçivit’in hastaneden çıkışını bekleyen gazetecilerin önünden geçen Selin Şekerci, kameraları fark edince kaçmaya çalıştı.

Selin Şekerci makyajsız görüntülendi: Beni bu halde çektiniz ya yöneticiniz olsun

Sevgilisi Okan Yalın’ın içinde barındırdığı Selin Şekerci, “Talihsizliğim sizin önünüzden geçtim. İnşallah o haberi kaçırırsınız” diyerek tatlı bir sitemde bulundu.

Selin Şekerci makyajsız görüntülendi: Beni bu halde çektiniz ya yöneticiniz olsun

“DAHA UYANAMADIM”

Gazetecilere kimi beklediklerini soran Şekerci, “Fahriye hanım doğum yaptı onu selamlıyorum. Darısı kutlaması” yanıtını alınca “Amin inşallah. Ben uyanınca. Daha kahvemi içmedim, uyanamadım” diyerek karşılık verdi. Makyajsız olan Şekerci, “Beni bu halde çektiniz ya gelinlik olsun” sözleriyle gazetecilere bulduklarını da ihmal etmedi.

Demet Özdemir, Hazal Kaya ve Selin Şekerci ile sezon Çeşme'de açtı!

Demet Özdemir, Hazal Kaya ve Selin Şekerci ile sezon Çeşme’de açtı!Haber Görüntüle

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *