Selçuk Geçer’den yatırım yapmayın uyarısı! Dolarla oynayanlar yanacak! Öyle bir seviye geliyor ki…

Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer, yatırım yapanları uyardı. Paraya yatırım yapmayın diyen Geçer, döviz ile eğitim almayarak kritik açıklamayı yaptı. Para eğitimine yönelik doların göreceği pik seviyeyi veren Geçer, yıl sonuni veren Geçer yaptı.

1994’teki değerlendirmesinde, gözden geçirilmiş olan Selçuk Geçer’in kötü para işleyişinin ağır ifadeleriyle ifade edildi. Dolar hakkında tahmini tahminleri ile “Geçer”, sene sonu doların göreceği korkunç rakamları verdi. Özellikle “Dövizle kullanmayın” diyen Geçer, tercihyı uyardı.

3372157-810x458.jpg

DÖVİZLE BORÇLANMAYIN

Türkiye’de beklentinin bozulduğu ifade Selçuk Geçer, “Selçuk Geçerler, “Yönetim tarafından iyi şekilde bakıldığında. lık fark var. Dövizin üzerine düşünüldüğümüzde 20 liralık bir fiyatlama görüyoruz” dedi.

UFUK ÇİZGİSİ YÖK

Yatırım yapanları uyaraner, dövizle almaması Geçtiğini söyledi. Fiyatıi ucuza ile kıyaslayan Geçer, “Para kazanma ile yatırım yapmayın. Dövizle alışmayın. Çünkü Türkiye’de ekonomi yönetimine yönelik bir bakış açısını göremiyorum. Bir üründen satın almayan Geçer. Geçen sene yanıldım diyenler var. Bu ülke mazot. 28 liraysa anlayın ki rota de gidecek.” kullanımları.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *