Şarkıcı Seçil Çiftçi, alıcı rahatsız ediyor derken eski erkek arkadaşını öldürdü

Şarkıcı Seçil Çiftçi, ayrıldıktan sonra kendisini rahatsız ettiğini söyleyerek eski erkek arkadaşı Semih Sevgi’yi öldürdü. Çiftçi’nin, öldürdüğü Semih Sevgi’yi babasının yardımı ile Sancaktepe’de bir ormana gömdüğü öğrenildi. Olayın ardından gözaltına alınan Seçil Çiftçi ve babası Ç.Ç., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şarkıcı Seçil Çiftçi, alıcı rahatsız ediyor derken eski erkek arkadaşını öldürdü

Abone ol

Google Haberleri

Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi, eski erkek arkadaşı Semih Sevgi’yi öldürdü. Olayın ardından tutuklanan Çiftçi, Sevgi’yi kendisini rahatsız ettiği için öldürdüğünü kaydetti.

DHA’nın aktardığı bilgiye göre, İstanbul Sancaktepe’de mantar toplamaya çıkan bir aile, ormanlık alan elleri ve ağ yapısının belirsiz bir erkeğe ait cansız beden buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptıkları incelemede cansız oturumda Semih Sevgi’ye ait olduğunu gözaltına aldı.

Yapılan ilk incelemenin ardından, Semih Sevgi’nin Tokat’ta ikamet ettiği, ancak kendisinden haber alınmadığı için aile tarafından kayıp ihbarında bulunulduğu tespit edildi.

Semih SevgiSemih Sevgi

Sevgi’nin İstanbul’da görüştüğü kişi ifadeleri, kullandığı sosyal medya hesapları ve Plaka Tanıma Sistemi (PTS) üzerinden öldürmeden önceki iletişim ve hareketini incelendi. Olayda şüphesi olduğu değerlendirilenlere yönelik 4 ayrı adreste eş zamanlı yapılan aramalarda, Semih Sevgi’nin eski kız arkadaşı Seçil Çiftçi’nin gruplu ifadeler içinde tespit edildi. Çiftçi’nin sosyal medya hesaplarından da maktulü tehdit oluşturan paylaşımlara ulaşıldığı ifade edildi.

2 KİŞİ TUTUKLANDI

Seçil Çiftçi, ifadesinde eski erkek arkadaşı Semih Sevgi ile ayrıldıklarını, ancak kendisini rahatsız etmeye devam ettiğini söyleyen Semih Sevgi’yi aralarında çıkan tartışma sırasında öldürdüğünü, sonra Sevgi’nin cesedini babasıyla birlikte Sancaktepe’de ormanlık bir alana gömdüklerini itiraf etti.

Çiftçi’nin ifadesinde, “Tartışmanın ürünü üzerine sandalyenin kırık demir ayağıyla oraya vurdum. Hayatını yitirince babamdan yardım etmek istedim. Elleri ve ağ cesedi ormanlık öğrenerek alana götürerek gömdük” deniyordu.

Seçil Çiftçi ve babası Ç.Ç., çıkarmaları adli makamlarca tutuklanarak hapse gönderildi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *