Samsung’dan ‘Kavga Çıkarma Garantili’ Reklam Filmi

Samsung, akıllı telefona çok kısa bir süre kalan iPhone 14’ü yayınladığı bir reklam videosuyla gönderme yaptı. İşte Samsung’un yeni neslinin iPhone’larda bulunma iddiasında olduğu bir reklam videosu.

Hemen hemen onun alanında olduğu gibi akıllı telefon da markalar büyük bir rekabet mevcut. günlük kullanımlar eğlencele yeni tanıtan SAMSUNG, Türkiye’de çok konuşulacak bir köy. şirket, İstanbul’daki Apple Store’daki bir reklam panosunu kiralamış ve Apple’a göndermede bulunmuştu.

Teknoloji devi Samsung telefonlarının bir reklam panosunda Apple’dan büyük olduğundan büyük olduğunu belirtiyordu. bugün yayınlanan bir reklam videosunda şirket yine Apple’a bir gönderme yapıyor. Ancak bu sefer reklamda Apple’ın adı geçiyor. Gelin reklam filmine ve kime gideceğiz.

“Kemerlerinizi eski içleri bu özellikler hiçbir Apple’da yok”

Samsung, Apple’ın tanıtılacağı iPhone 14 serisini hedef alan bir reklam yayını yayınlandı. şirket, ‘Kemer bağlamak’ adlı video Galaxy S22 Ultra ve Galaxy Flip 4’ünda öne çıkan özelliklerden hiçbirinin iPhone’larda görülen da vurgulamaktadır.

reklam, “Apple’ın en son lansmanı için kemerlerinizi sıkı sıkı” diyete başlıyor. Bir akıllı telefondaki en yüksek kameranın Kendi cihazda telefonlarıyla çekilecek. 30 saniyelik reklam, “Bu, gerçekleştirilecek olan iPhone’a gelmeyecek olandiye bitiyor.

İLGİLİ HABER

Samsung Apple İle Dalga Geçmeye Devam Ediyor; 3 Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

Apple, iPhone 14 ve 14 Pro modellerini, 7 Eylül’de tanıtacak. Bu sene Pro modellerini öne çıkarması beklenen Apple’ın, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde 8K video kaydı ve 48 megapiksel kamera gibi özellikler sunması bekleniyor. Bu bolli gönderme reklamı hakkında ne? Fikirlerinizi yorum alanlarından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak :
https://www.macrumors.com/2022/09/01/samsung-throws-shade-at-apple-iphone-14/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *