Saçını 17 yıkamıyor! Yağlı yıkamanın faydasını açıkladı

Los Angeles’da yaşayan fenomen Emily Alexander TikTok hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda saçlarını yıkamasının 17. gününde olduğunu açıkladı. Ancak koklamadığını ve bunun her zaman yaptığı bir şey olduğunu iddia etti. Alexander, kirli saçındaki gri saç bandını ortaya çıkarırken “Bugün ona şekil vermem gerekiyor” dedi.

Ekran görüntüsü 2023-01-16 161101

Alexander, saçını şekillendirirken yüksek bir atkuyruğu ve örgüye karar verdi. Ayrıca saç diplerine jel sürdü ve 18. günde buklelerini yıkayacağını paylaştı.

Ekran görüntüsü 2023-01-16 161050

Videoyu izleyen sosyal medya kullanıcıları fenomeninin yaklaşık olarak kısa saçlarını yıkamamasını eleştirdiler. Bir kişi yorum bölümü “Kafam çok karıştı saçını yıka” yazdı.

NE KADAR AZ YIKARSA O KADAR HIZLI UZUYOR

Healthline ile tüyoları paylaşan dermatolog Elizabeth Hughes’a göre, saçlarınızı yalnızca yağlı veya “dokunduğunda temiz” bıraktığınızda yıkamalısınız. Alexander, bunu küçüklüğünden beri yaptığı ve saçlarının ne kadar az yıkanırsa uzadığını fark ettiğini açıklayarak yorumlarında kendini savundu.

Ekran görüntüsü 2023-01-16 161010

HERKESİN SAÇ DÜZENİ FARKLIDIR

Bir izleyici, Alexander’ı savunmak için “Herkesin saçı düzeninin yapısı ve bazı şeyleri kendileri için diğerlerinden daha iyi gördüklerini görüyorlar,” diye yazdı. “Yıkamıyormuş gibi değil.” Hatta bir kişi kirli saçlarıyla “harika” kullandığını söyledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
En tehlikeli TikTok trendi!  Daha güzel görünmek için kirpiğini...En tehlikeli TikTok trendi! Daha güzel görünmek için kirpiğini…
Kuzenlerin makyajını görenler hayret ediyorKuzenlerin makyajını görenler hayret ediyor
Her evde var: Doğal botoks etkisi sağlıyor!  Gençlik sırrı Her evde var: Doğal botoks etkisi sağlıyor! Gençlik sırrı

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *