Rooney: Ronaldo’yu satarım!

Manchester United’ın efsane golcülerinden Wayne Rooney, Ronaldo’yu kızdıracak açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Daha önce gittiği eski takım arkadaşının geçen yıllara meydan okumak yerine bunu kabul edilmesinin verdiğinde Rooney, eski takım arkadaşına şu tavsiyeyi yaşıyor: “Cristiano’nun yapması gereken sadece yönetmeyi eğmesi, çalıştırmaya devam etmesi ve teknik direktörü gördüğünde istediğini yapmasında hazır olması. Bunu değerli kılarak. olur.Yapmazsa, zararlı bir dikkat dağınıklığı olacaktır.”

RONALDO YANIT VERDİ: APTAL DEĞİLLER, ADIMI KULLANIYORLAR

CR7 geçmişte Erik ten Hag ve Manchester United yönetimi eleştiridiği röportajında ​​bir dönem kader birliği yaptığı Wayne Rooney ve Gary Neville’a şu sözlerle yüklenmişti: “Rooney ve Gary Neville benim arkadaşım değil, meslektaşım. Birlikte oynadık ama asla bir akşam yemeği yemeyeceğiz. Aptal değiller, dünyanın en çok takip edilen kişisiyim, bu tesadüf değil.”

Wayne Rooney’in Oyunculuktan Teknik Direktörlüğe Evrilen Derby County Kariyeri

‘RONALDO’YU SATARIM, KULÜBÜ İÇİN OYNAMIYOR’

MLS takımlarından DC United’ın teknik direktörlüğünü yapan Rooney’in Ronaldo ile ilgili son sözleri çok konuşulacağı görülüyor. 37 yaşındaki futbol adamından Dünya Kupası için üç oyuncu arasında tercih edilmesi istendi. “Oynat, yedek bırak ve sat” şeklinde yanıt veren Rooney, eski takım arkadaşını göndermeyi tercih etti ve ekledi: “Messi’yi başlatmam gerekir, Harry Kane’i yedek bırakırım ve Ronaldo’yu satarım. Zaten Kulüp için oynamıyor.”

İki yıldız 2004-2009 sezonlarında Sir Alex Ferguson’u başarmaktan rakip koşan Manchester United’da birlikte forma giymişti.

(Milliyet)

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *