Ronaldo’dan yeni bir ilk!.. Bir kez daha zirvede…

Manchester United’ı eleştiren açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekilen Cristiano Ronaldo, yeni bir unvanın daha sahibi oldu. Portekizli yıldız, sosyal medya platformu Instagram’da 500 milyon takipçiye ulaşan ilk isim oldu.

Ronaldo, 569 milyon takipçisi bulunan Instagram resmi hesabının ardından en çok takipçili isim durumunda.

Portekizli yıldız, Instagram’da 500 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi oldu. Paris Saint-Germain’de (PSG) forma giyen Arjantinli yıldız Lionel Messi ise 376 milyon takipçiyle Ronaldo’yu takibini sürdürdü.

Model Kylie Jenner 372, şarkıcı Selena Gomez 357, profesyonel Amerikan güreşçisi ve oyuncu Dwayne Johnson 348 milyon takipçisiyle Ronaldo ve Messi’nin arkasında kalan dünyaca ünlü simalar arasında yer aldı.

2022 Dünya Kupası’nda Portekiz Milli Takımı ile boy gösterecek Cristiano Ronaldo, bir sonraki röportajda kulüp Manchester United’ın kendisine ihanet etmesini ifade etmesini sorası dünya çapında bir sonraki maça çıkacaktu.

“BENİ AYRILMAM İÇİN ZORLADILAR”
Geçenlerde yaptığı açıklamayla Manchester United’ı hedef alan Cristiano Ronaldo, “Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag’a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. için zorladılar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *