Resimdeki gizli kuş 1 kişi bile bulunamadı! Sadece gerçek zekiler 7 dünyanın gizli kuşu bulabiliyor!

Bu optik yanılsama görüntüsünde, bir kuş ormanda göze göre saklanıyor. Ormandaki kuş 7 arkadaşınızı görürseniz, insanların ilk %5’i arasındasınız. Gözlem organlarınızı test etmek için şimdi bu optik illüzyon mücadelesini deneyin.

Araştırmalara göre, optik illüzyonlar insan sistemlerinin geçişini anlamada yardımcı oluyor. Bilim adamları, optik illüzyonların beyin üzerindeki etkileri üzerine yapılan çalışmalardan elde edilen bilgilere dayalı olarak, insanlar optik illüzyonlarla meşgul olduklarında beyinlerinde hangi bölümlerin aktif olarak kullandıklarıydılar.

Optik illüzyonlar, bilim adamlarının araştırmalarına yardımcı çözümler yanı sıra, günlük hayatımızdaki stresi geçici olarak ortadan kaldırmaya da yardımcı olur ve aynı zamanda beyin için sağlıklı egzersiz sağlar.

Optik İllüzyonlar, gözlem becerilerinizi geliştirmede yardımcı olur. Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu test etmek ister misiniz? O zaman 7 saniye içinde ormandaki gizli bir kuş bulundu.

1-007.jpg

ORMANDAKİ KUŞU BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki örnekleri görsel bir orman sahnesini tasvir ediyor ve 7 geçen ormanda bir kuş bulmamız gerekiyor. Gözlem detaylarınızın iyi bir testi olacak ve zaman öğesinin yayılma testinde daha fazla rekabet gücü katıyor.

Optik illüzyonlar, kişisel gözlem yapma ve eleştirel düşünme değerlendirmesini değerlendirmenin en temel yollarından biridir. Zekanızı test etmek için iyi bir yol olduğu düşünülerek daha gelişmiş bir seçenek olarak mevcuttur.

Gerçek IQ seviyenizi öğrenmek istiyorsanız, profesyonelce IQ test öğrenmenin en iyi örneğini kullanın.

GİZLİ KUŞU GÖRDÜN MÜ?

Önünüzdeki zorluk, ormanda bir kuş bulmak ve onu tespit etmek için 7 saniyeniz var. Detay odaklı ve iyi gözlem becerisine sahip kişiler, kuş zaman sınırı içinde bulabileceklerdir. Kuşu gördünüz mü?

Resme çok dikkat edin ve resimdeki kuş 7 saniye içinde göremeyeceğinize bakın. Acele et, zaman bitiyor. Ayrılık süresinin ikiye kadar bölümleri bitti.

OPTİK ILLÜZYON CEVABI

Süre doldu. Kaçınızdaki ormandaki kuş buldu? Kuşun nerede saklandığını mı merak edeceğini merak ediyor musun? Aşağıdaki çözüme göz atın. Kuş, mimari sol kısımlarında görülebilir. Yeşil rengiyle ormanla bütünleşir ve ilk görünüş kullanımını zorlaştırır.

2-002.jpg

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *