Promosyon rüyası biraz üzülmeyin: Yarın yeniden başlıyor! Promosyon rekoru 41 bin TL – Finans haberlerinin doğru adresi

kamu reklamı promosyonu son kız çocuğu programında tamamlandı. Satın alınmak dışında daha fazla ödeme için mevcut sözleşmesini satın almak için satın alınan ödemeden satın alınacak olan satın alma seçeneğinde var. Bu da 1 Ekim yapılacak görünüyor! Promosyon Ödemeleri devam edecek mi?

PROMOSYON İÇİN KRİTİK GÜN!

Bazı kamu kurumlarındaki sözleşmeleri iptal etmek için komisyon bile kurdu. Promosyon gibi bir promosyon olmayacak. Ticaret Bakanlığı 20 bin TL promosyonu Adalet Bakanlığı tarafından de 3 sene için 25 bin TL alacak.

iStock-1140594098

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi, üç yıl için 31 bin lira alacak. Yine Eskişehir Sağlık Müdürlüğü 3 sene için 35 bin TL olacak. Gaziantep Üniversitesi de dört sene için 35 bin TL alacak.

REKOR ONLARDA! 3 YIL İÇİN 41 BİN TL’Yİ AŞAN TANITIM…

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin üç senesi için 41 bin 500 TL promosyon alacak. Bu tutar, sonuncusu en yüksek olarak dikkat dikkat. Emekli ödemeleriyle birlikte teşvik seçeneği sona eriyor.

iStock-1178916772

PROMOSYON SÜRECİ BİTİYOR ÜZÜLENLER DİYOR!

1 Ekim’den itibaren promosyonda yeni bir gün başlayacak. Sözleşmeyi feshetmek isteyen kuruluşlarla pazarlığa başlayacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
IMF: bundan bahsettiğinin 15'i!IMF: bundan bahsettiğinin 15’i!
Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak?Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak?
Son dakikalar: Erdoğan'ın asgari ücret haber bültenleri başladı... 2023 Asgari ücret için yeni senaryo!  'O rakamların altında olmayacak'Son dakikalar: Erdoğan’ın asgari ücret haber bültenleri başladı… 2023 Asgari ücret için yeni senaryo! ‘O rakamların altında olmayacak’

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *