Promosyon Anlaşması Açıklandı! Ocak Ayında Anlaşma İmzalandı

Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, işçi gözü kulağı bölümlerinden gelecek açıklamalara çevrildi. Bu gelenler, maaş promosyonu için maaş ile mutabakat sağlanması durumunda belediyeler, üniversiteler, bakanlıklar, sendikalar, müdürlükler ve çeşitli gruplara bilgi veriyorlar. Çalışanlar da kurumlarda gelecek bu açıklamaları yakından takip ediyorlar.

Promosyon Anlaşması Açıklandı.

Personellerin maaş promosyonları ile ilgili çeşitli belediyeler peş peşe bilgilendirmeler yapılıyor. Bu karşılaşmalarda, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya da sosyal medya hesabı üzerinden promosyon anlaşmasına ilişkin paylaşımda bulundu. Feyat Asya’nın tanıtım paylaşımında ”Belediyemiz bünyesinde görev yapan çalışma arkadaşlarının 3 yıllık tanıtım protokolünü Vakıfbank Muş Şubesi ile imzaladık. Tüm personelimize hayırlı olmasını dilerim.” ifadeleri yer aldı.

Tanıtım Açıklamaları Gelmeye Devam Ediyor

Kurumlar ile toplantılar arasında promosyon görüşmeleri devam ederken, mutabakat sağlanması durumunda kamuoyuna bilgi verilmesi. Önümüzdeki süreçte, görüşmeler ile varılacak anlaşmalar için yeni promosyon açıklamaları gelebilir.

belediye üç yillik tanıtım açıklaması

Emeklilik Promosyonu Ne Kadar?

çalışanların maaş promosyonları ile ilgili gelişmeler takip edilirken, emekli promosyonu ödemeleri de ocak ayından itibaren merak ediliyor. Emekli promosyonu ödemleri, maaş aralığına göre ve bankadan bankaya değişiklik gösteriyor. SGK promosyon ödemeleri ise şu maaş aralığına göre şu şekilde:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 3.000 TL
3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 3.500 TL
7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Maaşı Alanlara: 4.500 TL
10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 5.000 TL

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *