Power Rangers’ın yıldızı Jason David Frank’in şoke eden ölümü

KARISIYLA TARTIŞTIKTAN SONRA
Buna göre oyuncu, geçen cuma gecesi boşanma gerilimi yaşadığı eşiyle birlikte bir görme gitti. Çift, ayrı ayrı odalara yerleşti. Boşanmak üzere olduğu eşiyle yaşadığı evi tartışmasının ardından ünlü oyuncu, karısını odasının odasının kapısı kilitlendi. Saatler sonra olay yerine giden polis, ünlü oyuncunun cansız perdesini buldu.

Power Rangers'ın yıldızı Jason David Frankin şoke eden ölüm...

POWER RANGERS İLE ÜNLENDİ
Henüz genç yaşında hayata veda eden bu ünlü oyuncu, Power Rangers adlı yapımıyla kullanıcı Jason David Frank. 1990’lara damgasını vuran Mighty Morphin Power Rangers’ta Tommy Oliver karakterini canlandıran Frank, eşi Tammie ile boşanmak üzereydi. Gruptaki zorlukları bir türlü gideremeyen Jason David Frank ile eşi Tammie, geçen cuma günü Teksas’ta bir dinleme gittiler. Ayrı ayrı odalara yerleşen Frank ile Tammie, iddialara göre ateşi bir kavgaya tutuştu. Tartışma ortamını genişletmekti ki oteli bir araya getirmek zorunda kaldı.

Power Rangers'ın yıldızı Jason David Frankin şoke eden ölüm...

KARISINI ODADAN ÇIKARIP KAPIYI KİLİTLEDİ
Jason David Frank ile eşinin tartışması güçlükle yatıştırılmış olsa da aralarındaki sorun bir türlü çözülemedi. Yani kavgaları orada bitmedi. Bu sükunetin ardından başka bir tartışma geldi. Polis yetkililerinin TMZ adlı internet sitesinde yer alan bilgilere göre Jason ve Tammie, cuma gecesi ya da cuma sabahının erken saatlerinde yine hararetli bir tartışmaya tutuştu. Bu tartışma sırasında Jason David Frank, karısının odasının kapısını kilitledi.

Power Rangers'ın yıldızı Jason David Frankin şoke eden ölüm...

KARISI, PANİĞE KAPILIP POLİS ARADI
Kocasının odasına giremeyen Tammie, kendisine zarar vereceğinden endişe ederek polisi aradı. Bu olay cuma sabahı saat 05:00’da gerçekleşti. Tammie’nin bu sonucu üzerine polis görüntüleme gitti. Otel yönetimi izniyle Jason David Frank’ın odasına girdi. İşte acı gerçek de ortaya çıktı. Ünlü oyuncu konutu kendi elleriyle oğlu öldü.

Power Rangers'ın yıldızı Jason David Frankin şoke eden ölüm...

BOŞANMA SAVAŞI BİR SÜREDİR DEVAM EDİYORDU
Aynı zamanda bir dövüş sanatları ustası da olan ünlü oyuncu ve eşi Tammie, uzun süredir yaşadığı bir boşanmanın bitimindeydi. Her ikisi de yemeği, 19 yıllık evlilikleri süresi hayatını cehenneme çevirerek yürütüyordu. Tammie, geçmişte ağustos yaşadığı kocası aleyhine boşanma davası açmıştı.

Power Rangers'ın yıldızı Jason David Frankin şoke eden ölüm...

SORUNLARI BİTMEK BİLMİYORDU
Boşanma davasının resmi belgelerine göre Tammie, kocası Jason David Frank’ı kendisiyle karıştırarak yürütüyordu. Çiftler arasında sahip oldukları maddi varlıklar konusunda da ciddi sorunlar vardı. Tammie, boşanmak üzere olduğu eşi Frank hakkında, ortak mallarının satışını önleyen bir yasaklama kararı çıkarmıştı.Jason David Frank da buna karşı, bir evlilik anlaşmaları olduğunu belirtmişti. Ünlü oyuncunun iddiası, eşi Tammie’nin sahiplerinin aynı çatı altında yaşamalarını imkansız kıldığını ileri sürmüştü.

Power Rangers'ın yıldızı Jason David Frankin şoke eden ölüm...

BAŞARILI OLUNCA DEVAM ETTİ
4 Eylül 1973’te ABD’de California’da dünyaya gelen David Jason Frank oyunculuğun yanı sıra aynı zamanda bir karma dövüş sanatları ustasıydı. Frank aslında Green Ranger adlı yapımın 14 bölümlük serisinde Tommy Oliver karakterini canlandırmak için bir anlaşmaya vardı. Ama yapım o kadar popüler hale geldi ki White Ranger adlı yapımın kadrosuna alındı. 1997 yılında seriden ayrılsa da tekrar geri döndü. Uzun süre daha aynı yapımda kamera karşısına geçmeyi sürdürdü. 1.80 cm boyunda olan bir adam 97 kilo olduğunu da ekleyelim.

DÖRT ÇOCUK BABASIYDI: Jason David Frank, ilk evliliğini 1994 ile 2001 arasında Shawna Frank ile yaptı. İlk eşinden boşandıktan sonra iki yıl sonra 2003’te Tammie Frank ile evlendi. Oyuncunun, ilk evliliğinden üç tane, ikinci evliliğinden de bir tane çocuğu bulunuyor.

Power Rangers'ın yıldızı Jason David Frankin şoke eden ölüm...

FOTOĞRAFLAR: ALAMY, AVALON, SPLASH HABERLER

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *