Politico, Vladimir Putin’in yerine geçebilecek adlar yazılacak

Ukrayna yapısı, Moskova’ya yönelik satışların fitilini ateşledi.

Batılı ülkeler, Rusya’ya yönelik peş peşe ucuza paketler çıkacağını açıkladı.

ABD İnceleme Politico dergisi, “Vladim Putin’in Ukrayna’daki feci askeri macerası, okul yolunda sona eriyor 22 tercihi artırdı.” diye yazdı.

Putin’in yerini alabilecek adaylar

“Putin sonrası: Rusya’yı mahvetmeye hazır 12 kişi” Rus liderin sevkedildikten sonra kullanıma yönelik yol açabileceği kişiler, “Kim onun yerine geçmek?” soru yöneltildi.

“Patruşev’i en olası halefi olarak seyirler”

Rusya Güvenlik Konseyi, Nikolay Patruşev’in ilk sırasında yer aldı.

Yazıda, “Putin, görüşün savunulamaz hale gelmesi kabul edilir, Kremlin gözlemleri Patruşev’i en olası halefi olarak. kiminle günlük gizli gündemle suçladın.” denildi.

Politico, Vladimir Putin yerine geçebilecek adlar yazdı #1

“Güvenebileceği biri varsa o da Medvedev”

Rusya Güvenlik Başkan Yardımcısı Dmitriy Medvedev’den, “Putin’in güvenebileceği biri varsa o da Medvedev’dir.” şeklinden bahsedildi.

Putin’in, 2008 yılında devlet yönetiminden eski sağ koluna “hediye olarak,” görevde bulunanların, Putin’in iktidarı kendi elinde tutmasına ve daha sonra uygulanan kullanıma uygun süreye uymasına dikkatna alındı.

Politico, Vladimir Putin yerine geçebilecek adlar #2 yazdı

Bir kullanıcı isim Dyumin

Tula Oblastı Valisi Aleksey Dyumin’nden, “2014 yılında Kırım Yarımadası’nı ilhak etme operasyonunda özel kuvvetler komutanı olarak savaş alanındaydı. İki yıl sonra Putin, onu Tula valisi olarak atadı.” şeklinden bahsedildi.

Dyumin’in, Putin’in gözdesi olduğu gibi görünüyor.

Politico, Vladimir Putin yerine geçebilecek isimleri yazdı #3

“Tarım Bakanı, prens olarak ortaya çıkan”

Putin’in yeri için işaretlenen bir başka isim, Rusya Tarım Bakanı Dmitriy Patruşev oldu.

Patruşev hakkında, “2000 yılında Federal Güvenlik Servisi’ni (FSB) görünümünde, Rusya’nın casuslarını seçkinlerini ‘yeni soylular’ olarak adlandıran Nikolai Patruşev’di.

Bir nesil sonra, oğlu Dmitriy Patruşev, prens ve güvenilir bir potansiyel halef olarak ortaya çıktı.” güvenli.

Politico, Vladimir Putin yerine geçebilecek adlar yazdı #4

Mihail Misustin seçeneği

Dergi, Rusya Başbakanı Mihail Mihail Mişustin’i de Putin’in yerine seçilebilecekler.

“Rusya Anayasası’nın 92.3. parlamentosu, devlet meclisinin yerine getirilemeyecek durumda durumda, başbakan tarafından ‘geçici durumdayken yerleştirileceğini söylüyor.

Bu, Mişustin’i Putin’in resmi olarak hastalanması veya değerlendirmeye alınması durumunda devlet başkanı vekili olarak teslim edilecek kutup konumunana getirilir.” ifadeleri.

Politico, Vladimir Putin yerine geçebilecek adlar yazdı #5

Kadirov eşyaları

Ramazan Kadirov için, “Rusya’da siyasi bir karışıklık, Kadirov’un Çeçenistan için daha fazla özerklik veya istemesi daha olası.” ifadesine yer.

Aynıde, Yevgeniy Prigojin’in de alternatif olarak analiz edildiği görülmüştür, “Şu anda’nın Rusya’sının biriyse, o da gizli Wagner paralı askerlerini yetiştiren Putin’in’şefi’ olarak “oligark Yevgeniy Prigojin’dir.” denildi.

Politico, Vladimir Putin yerine geçebilecek adlar yazdı #6

Listedeki diğer isimler, Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, Aleksey Navalni, Rusya Savunma Bakan yardımcısı Mikhail Mizintsev ve iş insanı Mihail Hodorkovski şeklinde sıralandı.

“Troyka” başlık altında da “FSB patronu Alexander Bortnikov, İçişleri Bakanı Vladimir Kolokoltsev ve Savunma Bakanı Sergey Şoygu’ya dikkat edin.” notuna dikkat çekti.

Politico, Vladimir Putin yerine geçebilecek isimleri yazdı #7

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *